بازی هااخبار بازیPlayStation 4PlayStation 5Xbox One S/XXbox Series X/SPC

تاریخ آغاز فصل دوم بازی Call Of Duty: Black Ops Cold War مشخص شد

شرکت اکتیویژن با انتشار تیزری کوتاه رسما تاریخ آغاز فصل دوم بازی Call Of Duty: Black Ops Cold War را مشخص کرد. فصل دوم این بازی اوایل اسفند ماه در دسترس قرار خواهد گرفت.

در ماه نوامبر نسخه‌ی جدیدی از سری Call of Duty تحت عنوان Call Of Duty: Black Ops Cold War عرضه شد. داستان این نسخه در زمان جنگ سرد  و مراحل آن در کشورهایی نظیر شرق برلین؛ ویتنام و ترکیه جریان دارد. نکته‌ی‌ جالب توجه اینجاست که بازی دارای پایان‌بندی‌های متفاوتی است. با توجه به انتخاب بازی‌بازان و تصمیماتی که در طول بازی اتخاذ می کنند، شاهد پایان های متفاوتی هستیم.

اما در بخش چند نفره Black Ops Cold War بخش ها و حالت‌های مختلفی را در اختیار بازی بازان قرار می‌دهد. شما می‌توانید همراه با دوستان یا سایر بازی بازان به رقابت در این بخش بپردازید. به خصوص اینکه این بخش تمام مادها و حالت‌های محبوب بخش چند نفره‌ی این سری را نیز در بر دارد.

فصل دوم بازی Call Of Duty: Black Ops Cold War اوایل اسفند ماه آغاز خواهد شد

عنوان Call Of Duty: Black Ops Cold War توانست به فروش بسیار موفقی دست یابد. بر همین اساس از همین حالا شایعات بسیاری پیرامون ساخت نسخه‌ی بعدی این عنوان وچود دارند.

تاریخ شروع فصل دوم بازی Call Of Duty: Black Ops Cold War

شرکت اکتیویژن با انتشار تیزری کوتاه از فصل دوم بازی Call Of Duty: Black Ops Cold War رونمایی و تاریخ آغاز آن را نیز مشخص کرده است. به گفته‌ی اکتیویژن فصل دوم بازی در تاریخ ۵ اسفند ۱۳۹۹ ( ۲۵ فوریه‌ی ۲۰۲۱) آغاز خواهد شد. شما می‌توانید تریلر جدید بازی Call Of Duty: Black Ops Cold War را در قسمت پایین مشاهده کنید:

Call Of Duty: Black Ops Cold War و همچنین بخش Warzone هم‌اکنون برای کنسول‌های پلی ‌استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس و اس، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارند.
بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا