بازی هااخبار بازینمرات بازی هاPlayStation 4

نمرات بازی Little Nightmares 2 منتشر شد

به‌تازگی نمرات Little Nightmares 2 توسط رسانه‌های مختلف جهان منتشر شدند که نوید عنوانی شایسته و باکیفیت را می‌دهند.

در ادامه می‌توانید خلاصه نقد برخی از منتقدان و میانگین نمرات بازی Little Nightmares را مشاهده کنید. این بازی توسط بندای نامکو برای کنسول‌های نسل هشتم و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. برای اطلاعات بیشتر از این بازی می‌توانید پیش‌نمایش بازی Little Nightmares 2 را در وب‌سایت گیم‌پالت مطالعه کنید.

نمرات Little Nightmares 2

App Trigger: 95/100

Little Nightmares 2 بازی زیبایی است. سیستم Collectible در این عنوان بسیار جالب است که به شما اجازه جمع‌آوری کلاه‌ها در طول بازی را می‌دهد و هر زمان که بخواهید می‌توانید آن‌ها را عوض کنید. به غیر از مشکلاتی کوتاه در گیم‌پلی، این بازی عملا بی‌عیب است و محیط‌های دلهره‌آور زیبا، هوش مصنوعی مفید، ترکیب صدای ترسناک و داستانی با شخصیت‌های منفی دارد که برای شما تبدیل به کابوس می‌شوند.

COGconnected: 90/100

عنوان Litlle Nightmares شاهکاری در زمینه طراحی است. از شخصیت پردازی گرفته تا موسیقی متن آن که با حالت فتیشستیکی نسبت به پوچی ساخته شده است. گیم‌‌پلی آن چنان با جلوه‌های بصری ترکیب شده که تجربه‌ای بهتر از عناوین هم سبک ارائه می‌دهد و تجربه آن را تبدیل به یک رویای مطلق می‌کند.

Shacknews: 90/100

Little Nightmares 2 از بازی اول بزرگ‌تر (به معنای واقعی کلمه ۲ برابر بزرگ‌تر) و بهتر است. این عنوان همچنان حس شخصی و وابستگی که در بازی اول وجود داشت را در خود حفظ کرده است. Pale City منطقه جدید بسیار خوبی است که شخصیت‌ها و موجودات منحصر به‌فرد زیادی دارد. Little Nightmares 2 با ترکیب فوق‌العاده ترس و معما، یک عرضه موفقیت‌آمیز برای استودیوی Tarsier و بندای نامکو محسوب می‌شود.

IGN Italia: 80/100

Little Nightmares 2 یک قدم رو به جلوی قاطعانه برای استودیوی Tarsier است. سبک هنری آن در سطح بالایی قرار دارد اما بخش‌های جدید گیم‌پلی همگی بی‌عیب و نقص نیستند. با این حال همچنان یک ماجراجویی فوق‌العاده محسوب می‌شود و همه کسانی که بازی اول را دوست داشتند، باید این عنوان را هم تجربه کنند.

LevelUp: 75/100

Little Nightmares II دنباله‌ای است که ماجراجویی تاریکی پر از معما ارائه می‌دهد و حس سفری در طول یک کابوس جذاب را می‌دهد. با توجه به شباهت زیاد آن به نسخه قبلی، باید انتظار همان ایرادات مثل کوتاه بودن، سیستم کنترل بد و ارزش تکرار پایین را داشته باشید.

We Got This Covered: 70/100

طراحی‌های ترسناک هیولاها و اتمسفر شوم Little Nightmares 2 آن را به یک تجربه ترسناک کاملا منحصر به‌فردی تبدیل می‌کند. قطعا در معماها و سیستم کنترل آن مشکلاتی وجود دارد اما طراحی هنری و مراحل آن ایرادات را کمرنگ می‌سازند.

نمرات Little Nightmares 2
میانگین نمرات Little Nightmares 2 روی عدد ۸۲ قرار دارد
بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا