بازی هااخبار بازیPlayStation 4PlayStation 5Xbox One S/XXbox Series X/SNintendo SwitchPC

اکتیویژن بازی‌های ریمستر یا ریمیک بیشتری را در سال جاری عرضه خواهد کرد

شرکت اکتیویژن با عرضه‌ی عناوین بازسازی و یا ریمستر شده در سال گذشته، به موفقیت‌های خوبی از لحاظ تجاری دست یافت. این موضوع باعث شده تا این شرکت همین سیاست را در سال ۲۰۲۱ نیز در پیش بگیرد. از این روی، در سال میلادی جاری نیز احتمال شاهد عرضه‌ی بازی های ریمستر و یا بازسازی شده‌ی دیگری نیز خواهیم بود.

طی سال‌های گذشته اکتیویژن (Activision) عناوین محبوب و خاطره انگیز خود را بازسازی و برای پلتفمرهای نسل هشتم عرضه کرده است. Crash Bandicoot ،Spyro the Dragon و Tony Hawk’s Pro Skater عناوینی هستند که اکتیویژن آن‌ها را ریمستر یا به طور کلی بازسازی کرده است. به نظر می‌رسد این عناوین فروش بسیار خوبی داشته‌اند و اکتیویژن از عملکرد این بازی‌ها کاملا رضایت دارد.

شرکت اکتیویژن در جریان گزارش مالی خود رسما اعلام کرد که در حال حاضر آن‌ها بر روی ساخت عناوین ریمستر یا بازسازی شده‌ی بیشتری کار می‌کنند. به گفته‌ی این شرکت، این بازی‌ها به زودی رونمایی و در سال جاری میلادی عرضه خواهند شد. Dennis Durkin، مدیر ارشد مالی شرکت Activision-Blizzard در این رابطه گفت:

محتویات ریمستر یا بازسازی شده‌ی دیگری نیز داریم که در زمان مناسبی رونمایی می‌شوند. این محتویات فرصت‌ها و موفقیت‌های تجاری بیشتری را در سال جاری  برای ما به همراه خواهند داشت.

مطمئنا اکتیویژن به زودی از این عنوان و یا پروژه‌های آینده‌ی خود رونمایی می‌کند و در این زمینه اطلاعات بیشتری به دست خواهیم آورد. اما یکی از عناوینی که احتمالا در دست ساخت قرار دارد، بازی Diablo 2 remake است. این بازی توسط استودیوی Vicarious Visions ساخته‌ می‌شود که دو بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy و Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 را در کارنامه‌ی خود دارد. این استودیو اخیرا به بخش بلیزارد (Blizzard) شرکت  Activision-Blizzard ملحق شده است. بنابراین از این پس تنها بر روی توسعه‌ی بازی‌های بلیزارد تمرکز خواهد داشت.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا