بازی هااخبار بازینمرات بازی ها

نمرات بازی Werewolf: The Apocalypse – Earthblood منتشر شد

به‌تازگی نمرات Werewolf The Apocalypse Earthblood منتشر شدند که خبر از عنوانی ضعیف و پایین‌تر از حد انتظارات می‌دهد.

ما چندی پیش به بررسی برخی از نکات کلیدی این بازی مانند داستان و گیم‌پلی پرداختیم. در ادامه می‌توانید خلاصه‌ای از برخی نقدهای این بازی را مشاهده کنید.

۸۰/۱۰۰ :COGconnected

استودیوی Cyanide با کارهای قبلی خود جرات و استعداد خود در ساخت بازی‌های ژانر ماوراالطبیعه را ثابت کرده است. کارهای پیشین آن‌ها شامل Styx: Shards of Darkness و Call of Cthulhu می‌شود. هردوی این بازی‌ها بازخوردهای خوبی دریافت کردند. Earthblood هم محصول خوبی است که طرفداران گرگینه‌ها باید به آن توجه کنند.

IGN Italia: 66/100

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood عنوانی است که اگر به داستان یا ترکیب عناصر نقش‌آفرینی، اکشن و مخفی‌کاری علاقه داشته باشید ارزش تجربه را دارد. فقط انتظار چیز خاص و فک‌براندازی نداشته باشید.

Wccftech: 63/100

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood سرراست‌ترین حالتی است که یک بازی در سبک اکشن ماجراجویی می‌تواند باشد. هیچ یک از ویژگی‌های آن مشکل‌دار نیستند اما کم عمق بودن تجربه کلی آن باعث می‌شود که نتوانیم آن را به کسانی که علاقه‌مند به این نوع داستان‌ها و ستینگ نیستند پیشنهاد کنیم. لحظات سرگرم کننده و جالب در آن وجود دارند اما حالت به‌شدت خطی آن به هیچ عنوان جذاب و ماندگار نیست.

Millenium: 55/100

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood بخش‌های جذابی مثل جهان غنی و امکان تغییر بین ۳ حالت مبارزه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای دارد. این بازی می‌توانست عنوان خوبی باشد به شرطی که عناصر نقش‌آفرینی آن بیشتر توسعه می‌یافتند، حالت تکراری آن کمتر می‌بود و داستان بهتری ارائه می‌شد. از نظر فنی هم گرافیک و انیمیشن‌ها مثل همخوانی لب‌ها و همچنین هوش مصنوعی هم برای یک بازی امروزی تاریخ گذشته هستند. Werewolf از حد متوسط هم پایین‌تر است و این شرم‌آور است.

PC Games: 50/100

طرح Earthblood فوق‌العاده است اما اجرای آن این‌طور نیست. از داستان گرفته تا جلوه‌ها و طراحی مراحل، همگی حس تاریخ مصرف گذشته می‌دهند. یک چیزی که از این بازی دوست داشتم، امکان انتخاب بین اکشن و مخفی‌کاری بود.

IGN: 40/100

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood بخش مخفی‌کاری جذابی دارد اما داستان ضعیف و مبارزات به‌شدت متوسط باعث می‌شوند این بازی به‌سختی ارزش وقت گذاشتن داشته باشد. در نهایت هم پتانسیل دنیای World of Darkness هم به هدر می‌دهد.

TheGamer: 40/100

شاید به این زودی‌ها علاقه‌ای به تکرار دوباره Werewolf: The Apocalypse – Earthblood پیدا نکنم اما این بازی باعث شد عطش من برای یادگیری مطالب بیشتر درباره دنیای World of Darkness افزایش یابد. فکر کنم فعلا سراغ گرگینه‌ها نروم و به جای آن ببینم خون‌آشام‌های World of Darkness چه چیزی برای ارائه دارند.

نمرات Werewolf The Apocalypse Earthblood
میانگین نمرات Werewolf The Apocalypse Earthblood به عدد ۵۵ رسیده است
بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا