بازی هااخبار بازی

طراح ارشد بازی Perfect Dark از تیم سازنده آن جدا شد

Initiative دسامبر گذشته طی مراسم The Game Awards اعلام کرد که در حال ساخت ریبوت بازی Perfect Dark هستند، اما حالا یکی از اعضای مهم سازنده را از دست دادند.

در واقع می‌توان گفت The Initiative یکی از جوان‌ترین استودیوهای بازی‌سازی اختصاصی مایکروسافت محسوب می‌شود که در سال ۲۰۱۸ تاسیس شد.  درو ماری، طراح ارشد بازی Perfect Dark و شخصی که از همان ابتدای تاسیس استودیو در نوامبر ۲۰۱۸ همراه آن‌ها بود، به‌تازگی جدایی خود از این استودیو را تایید کرد.

به‌‌‌‌‌نظر می‌رسد او بیشتر به‌خاطر مسائل شخصی این کار را کرده و اختلافی درون تیم سازنده پیش نیامده است. ماری در صفحه توئیتر خود نوشت که می‌خواهد به ذهن و زندگی خارج از شغل خود توجه بیشتری کند. به همین ترتیب وی تصمیم گرفت که از نقش خود در استودیو کناره‌گیری کند. فیل اسپنسر، رئیس بخش ایکس باکس در شرکت مایکروسافت هم از ماری بابت زحمات او و کمک به ساخت اولین بازی Initiative تشکر کرد.

ماری قبل از ملحق شدن به The Initiative بیش از ۱۰ سال در Insomniac مشغول به کار بود. او در طول حضور در استودیوی Insomniac Games طراح Ratchet and Clank Future: Tools of Destruction و کل سه‌گانه Resistance بود. همچنین کارگردانی بازی Sunset Overdrive را هم بر عهده داشت.

بازی Perfect Dark یکی از فرانچایزهای قدیمی صنعت بازی‌های ویدیویی است که The Initiative می‌خواهد با ریبوت آن سراغ رویکردی جدید برای این سری برود. البته داستان این نسخه هم مثل عناوین قبلی در آینده‌ای تاریک جریان دارد.

در حال حاضر این عنوان برای پلتفرم‌های ایکس باکس سریز ایکس، ایکس باکس سریز اس و رایانه‌های شخصی در دست ساخت است اما تاریخ انتشار آن هنوز مشخص نشده است. احتمال دارد طی ماه‌های آینده و مخصوصا با فرا رسیدن E3 2021 اطلاعات بیشتر یا حتی نمایشی جدید از این بازی ببینیم. در صورت انتشار جزئیات بیشتر، ما شما را در جریان خواهیم گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا