اخبار بازیموسیقی بازی ها

موسیقی بازی‌ها؛ موسیقی‌های متن بازی The Medium

اگر به موسیقی بازی‌های ویدیویی علاقه‌مند هستید، در بخش موسیقی بازی‌ها قصد داریم تا موسیقی متن بازی‌های ویدیویی محبوب را برای دانلود قرار دهیم. در قسمت دوم به سراغ موسیقی‌های بازی The Medium رفته‌ایم.

موسقی عنصری کلیدی در بازی‌های ویدیویی محسوب می‌شود. شاید این جمله را بارها شنیده‌ باشید اما واقعیت این است که بازی‌ها را بدون موسیقی نمی‌توان متصور شد. این موضوع در بازی‌هایی که در سبک وحشت و بقا ساخته‌ می‌شوند بسیار اهمیت پیدا می‌کند. زیرا موسیقی بخشی از هویت این بازی‌ها به شمار می‌آید. این موسیقی است که می‌تواند حس واقعی ترس و هیجان را به بازی‌باز القا کرده و حتی سکانسی از بازی را دلهره‌آورتر و هیجان‌انگیز‌تر کند.

 آهنگ‌ساز سری Silent Hill یعنی اقای آکیرا یامائوکا (Akira Yamaoka)، ساخت موسیقی‌های این بازی را بر عهده داشته است. باید گفت بازی The Medium در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است. موسیقی‌های The Medium کاملا با فضای بازی و گیم‌پلی آن هم‌خوانی دارند. موسیقی‌های بازی آن‌قدر خوب هستند که باعث می‌شوند شما ساعت‌ها در دنیای بازی غوطه‌ور شوید. برای اطلاعات بیشتر در ارتباط با بازی The Medium، نقد و بررسی این بازی را در وب‌سایت گیم‌پالت مطالعه کنید

در این قسمت از آیتم موسیقی بازی‌ها، به سراغ موسیقی‌های متن بازی The Medium رفته‌ایم. شما می‌توانید آلبوم موسیقی‌های متن این بازی را از طریق لینک‌های قرار داده شده در قسمت پایین دانلود کنید.

دانلود آلبوم موسیقی‌های متن بازی The Medium با کیفیت MP3

 بازی The Medium هم اکنون به صورت انحصاری برای کنسول ایکس باکس سری ایکس/ سری اس و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا