بازی هااخبار بازی

داستان Final Fantasy 7 Remake Part 2 طرفداران را سوپرایز خواهد کرد

داستان Final Fantasy 7 Remake تغییراتی به‌همراه داشت که بیشتر آن‌ها غیر قابل پیش‌بینی و شجاعانه بودند و همین باعث شد که به یک بازسازی جالب توجه تبدیل شود.

داستان Final Fantasy 7 Remake نسبت به بازی اصلی تغییراتی کرده بود که البته جنجال‌هایی هم به‌همراه داشت. بازیکنان جدید از تجربه آن لذت بردند و به‌طور کلی با استقبال مردم روبه‌رو شد. این عنوان حتی توانست در فهرست ۱۰ بازی پرفروش سال ۲۰۲۰ جای بگیرد. اما از آن طرف تعداد زیادی از طرفداران قدیمی که نسخه اصلی را هم تجربه کرده بودند، از این تغییرات رضایت نداشتند بنابراین تغییرات اعمال شده را مورد انتقاد قرار دادند.

اما به‌نظر می‌رسد سازندگان می‌خواهد در Final Fantasy 7 Remake Part 2 هم همین روند را در پیش بگیرند. یوشینوری کیتیز، تهیه کننده و نااوکی هاماگوچی، کارگردان دوم بازی، در کنفرانس CEDEC گفتند می‌خواهند کاری کنند که داستان Part 2 طرفداران را سوپرایز کند و فراتر از انتظارات آن‌ها باشد:

ما می‌خواهیم عنوانی خلق کنیم که در سطح انتظارات عمل کند و در عین حال فراتر از آن‌ها هم باشد.

با توجه به پایان‌بندی Final Fantasy 7 Remake، عجیب نیست که از سازندگان بشنویم آن‌ها قصد ادامه اعمال تغییرات داستانی را دارند (به هر حال اکنون دیگر گفتن داستان بازی اصلی سخت شده است). با این وجود، آن‌ها قبلا گفته بودند که تغییرات شدید و جدی در روایت داستان ایجاد نخواهد شد بنابراین جالب می‌شود که ببینیم آن‌ها دقیقا چگونه می‌خواهند یک تعادل در این میان برقرار کنند.

داستان Final Fantasy 7 Remake
برخی از تغییرات داستان Final Fantasy 7 Remake مورد انتقاد طرفداران قدیمی قرار گرفت

دنباله بازی Final Fantasy 7 Remake هنوز معرفی نشده اما در دست ساخت قرار دارد. همچنین طبق شایعات به‌نظر می‌رسد نسخه اول این Remake برای پلی استیشن ۵ به‌روزرسانی گرافیکی دریافت می‌کند.

همچنین Final Fantasy 16 هم در مراسم PS5 Event معرفی شده بود. این بازی ظاهرا قرار است فعلا در انحصار پلی استیشن ۵ باشد و شاهد تغییراتی گسترده در بخش گیم‌پلی آن هستیم. اطلاعات زیادی هم از آن در دسترس نیست و تاریخ انتشار آن را هم نمی‌دانیم.

بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا