بازی هااخبار بازی

هیدکی کامیا: فعلا بازی Bayonetta 3 را فراموش کنید

اکنون ۴ سال از معرفی بازی Bayonetta 3 برای Nintendo Switch می‌گذرد و از آن زمان تا به الان هیچ خبر یا نمایشی از آن ندیده‌ایم.

استودیوی پلاتینوم گیمز اطمینان داده که طی ۳ سال گذشته مراحل ساخت بازی به‌خوبی پیش رفته‌اند اما به هر حال هنوز همه کنجکاو هستند که بدانند چه اتفاقی افتاده است. هیدکی کامیا نصیحتی برای طرفداران این بازی دارد؛ او می‌گوید کلا Bayonetta 3 را فعلا فراموش کنید.

سایت VGC در مصاحبه‌ای با هیدکی کامیا که کارگردانی نسخه اول را هم برعهده داشت، باری دیگر درباره Bayonetta 3 پرسید. او در پاسخ به این سوال خندید و گفت فعلا همه باید Bayonetta 3 را فراموش کنند تا زمانی که واقعا چیزی برای نشان دادن داشته باشند، بتوانند طرفداران را سوپرایز کنند:

واقعا ما در موقعیتی نیستیم که چیزی بگوییم اما فعلا در ماه ژانویه سال به سر می‌بریم. باید حرفی برای گفتن داشته باشیم. به‌نظر من قطعا باید انتظار چیزهای جدیدی را داشت ولی هنوز کلی از سال باقی مانده است.

درک می‌کنم که این وضعیت طرفداران را دیوانه می‌کند! بدین ترتیب پیشنهاد من این است که شاید بهتر باشد Bayonetta 3 را فراموش کنید. در این صورت اگر روزی اتفاقی بیوفتد، واقعا سوپرایز خواهید شد؛ مگر این طور نیست؟

پلاتینوم گیمز اعلام کرده بود در سال ۲۰۲۱ اطلاعات جدیدی از Bayonetta 3 و سایر بازی‌های آن‌ها منتشر می‌شود اما طبق گفته کامیا، ظاهرا برنامه‌های آن‌ها باز هم تغییر کرده و احتمالا قرار نیست تا نزدیک شدن به زمان عرضه Bayonetta 3 چیزی درباره آن بشنویم.

اولین بازی Bayonetta سال ۲۰۰۹ برای کنسول‌های پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شد و سپس برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، سوئیچ، Wii U و پلتفرم رایانه‌های شخصی هم در دسترس قرار گرفت. با وجود اینکه بازی نسبتا موفق بود، اما نینتندو نسخه دوم را به عنوان انحصاری Wii U منتشر کرد و در سال ۲۰۱۸ هم برای سوئیچ عرضه شد. Bayonetta 3 در مراسم The Game Awards 2017 به عنوان انحصاری سوئیچ معرفی شده بود اما از آن زمان تاکنون هیچ چیز دیگری از این بازی ندیده‌ایم.

بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا