تریلر بازی هابازی هااخبار بازیویدیو

نمایشی ۵ دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی Resident Evil Re:Verse

همزمان با عرضه‌ی Resident Evil Village، یک بخش آنلاین رایگان هم از آن در دسترس قرار می‌گیرد. در ادامه می‌توانید نگاهی به گیم پلی بازی Resident Evil Re:Verse بیاندازید.

Resident Evil و حالت آنلاین هیچ‌وقت ترکیب جالبی از آب در نیامدند و Re:Verse هم تاکنون چنگی به دل نزده است. هفته‌ی گذشته شرکت کپکام این بخش را معرفی کرد اما با استقبال زیادی همراه نبود. به‌نظر می‌رسد آن‌ها در Re:Verse از همان مدل‌های شخصیت‌های بازی‌های قبلی Resident Evil استفاده کرده‌اند. البته از روی یک تریلر کوتاه نمی‌توان قضاوت کرد و شاید این بخش به مرور زمان بتواند در دل طرفداران جا باز کند.

از روز گذشته بتای بازی آغاز شده و برخی توانستند آن را زودتر از عرضه‌ی نسخه نهایی تجربه کنند. همان‌طور هم که انتظار می‌رفت، یوتیوبرها گیم‌پلی خود را ضبط کرده و در یوتیوب قرار داده‌اند. ویدیوی زیر نیز ۵ دقیقه از گیم‌پلی Re:Verse با شخصیت کلیر ردفیلد را نمایش می‌دهد که توسط KendoGunSop منتشر شده است. به‌نظر می‌رسد این بخش نسبت به Resident Evil Resistance سریع‌تر و جالب‌تر باشد ولی هنوز هم جای کار زیادی دارد.

در Re:Verse به تعداد ۴ الی ۶ بازیکن در یک مسابقه Deatmatch مقابل هم قرار می‌گیرند. هر بازیکنی که در طول این رقابت ۵ دقیقه‌ای بیشترین امتیاز را به‌دست آورد، برنده خواهد بود. همان‌طور که در ویدیوی بالا نیز مشاهده می‌کنید، پس از کشته شدن، شخصیت شما به یک Bioweapon تبدیل خواهد شد تا بتواند به مبارزه ادامه داده و انتقام بگیرد. با یافتن کپسول‌های ویروس بیشتر می‌توانید به یک Bioweapon بسیار قوی‌تر تبدیل شوید. انتقام گرفتن در حالت Bioweapon همچنین فرصتی برای کسب امتیاز بیشتر است.

Resident Evil Re:Verse در کنار بازی Resident Evil Village روز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۱۷ مه ۲۰۲۱) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. این بازی از طریق قابلیت Backward Compatibility روی کنسول‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس و اس اجرا می‌شود.

بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا