بازی هااخبار بازیPlayStation 5Xbox Series X/S

بازی Assassin’s Creed 2021 احتمالا در فرانسه و آلمان قرون وسطایی جریان دارد

شایعات جدیدی در فضای مجازی در ارتباط با بازی Assassin’s Creed 2021 منتشر شده‌اند. شایعات منتشر شده، جزییات جدیدی درباره برنامه‌های یوبی‌سافت برای این فرانچایز در اختیار ما می‌گذارد.

طبق اطلاعات فاش شده، یوبی‌سافت در سال ۲۰۲۱ برنامه‌های زیادی برای Assassin’s Creed خواهد داشت. این جزئیات از سایت ۴chan منتشر شده‌اند و صحت و سقم آن‌ها مشخص نیست. شایعات جدید از دو محتوای دانلودی برای بازی Valhalla و همچنین نسخه بعدی Assassin’s Creed خر می‌دهند. ظاهرا نسخه بعدی این سری مانند Assassin’s Creed Rogue کوچک‌تر و یک spin-off خواهد بود.

محتوای دانلودی نخست، Wrath of the Druids نام دارد که در ماه مارس (اسفند-فروردین) منتشر می‌شود. داستان آن به بازگشت Halfdan به ایرلند و مرگ او به‌دست جادوگران ایرلندی بعد از متحد شدن ایوور با پادشاه دوبلین می‌پردازد.

Siege of Paris نام محتوای دانلود بعدی است که در اوایل ماه ژوئن (خرداد) و پیش از E3 2021 یا رویدادهای مشابه آن منتشر می‌شود. در این داستان ایوور به Rollo در دورانی سخت کمک می‌رساند. ایوور با اشراف فرانسوی مثل اودو برای مقابله با Charles the Fat متحد می‌شود. این محتوای دانلودی بسیار طولانی‌تر است. همچنین داستان‌هایی مربوط به شخصیت بزیم دارد که مربوط به نسخه‌ی بعدی Assassin’s Creed خواهد شد.

بازی Assassin's Creed 2021
پیش از معرفی بازی Assassin’s Creed 2021، دو محتوای الحاقی جدید برای Assassins Creed Valhalla عرضه خواهد شد

نام و تاریخ عرضه‌ی بازی Assassin’s Creed 2021

از بازی جدید این سری در E3 2021 رونمایی می‌شود. بازی Assassin’s Creed Champion (نام رمزی نسخه جدید) در E3 2021 یا در کنفرانسی مشابه این رویداد معرفی خواهد شد. این عنوان یک فانتزی کلاسیک اروپایی خواهد بود که در دوران قرون وسطایی فرانسه و آلمان جریان دارد. بر اساس شایعات، این بازی اوایل سال ۲۰۲۲ عرضه می‌شود.

در حال حاضر جزییات زیادی در ارتباط با نسخه‌ی بعدی Assassin’s Creed در دسترس نیست. بازی‌بازان امیدوار هستند که داستان این بازی در مناطق جالبی مثل چین، ژاپن یا حتی آزتک جریان داشته باشد. البته برخ از شایعات به این نکته اشاره دارند که بازی بعدی این سری در هند و قرن هفدهم روایت می‌شود. امیدواریم به‌زودی اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر شود. Assassin’s Creed Valhalla هم‌اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟ نظرات خود در این زمینه را با ما حتما به اشتراک بگذارید. فراموش نکنید که برای مطالعه‌ی جدیدترین و داغ‌ترین اخبار بازی‌های ویدیویی، تنها کافی است به این نشانی مراجعه کنید.

بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا