بازی هااخبار بازیPlayStation 4PlayStation 5

این تصاویر جدید احتمالا مربوط به بازی جدید ناتی داگ هستند

هیونگ نام (Hyoung Nam) که به عنوان طراح ارشد در استودیوی ناتی داگ کار می‌کند، به‌تازگی طرح‌های فانتزی جدیدی در Artstation منتشر کرده که احتمالا مربوط به بازی جدید ناتی داگ هستند.

طرفداران از زمان عرضه‌ی The Last of Us: Part II و حواشی پیرامون آن همواره به دنبال آن بودند که بدانند بازی بعدی این استودیو چه عنوانی خواهد بود. ناتی داگ هنوز مشخص نکرده که پروژه بعدی آن‌ها یک آی‌پی کاملا جدید است یا ادامه‌ای بر یکی از عناوین قبلی.

مدتی پیش نیز نیل دراکمن در توییتر گفت استودیوی ناتی داگ بر روی چیزی بسیار جالب کار می‌کند. اما این موضوع نیز به شفاف‌سازی مسائل اشاره شده کمکی نکرد. اما اگر طرح‌های هنری جدید طراح ارشد آن‌ها معنای خاصی داشته باشند، پس می‌توان گفت اولین نشانه را از پروژه‌ی جدید آن‌ها به‌دست آورده‌ایم.

هیونگ نام (Hyoung Nam)، طراح ارشد ناتی‌داگ، در صفحه‌ی شخصی خود در Artstation طرح‌های جدیدی منتشر کرده است. در یکی از این طرح‌ها، یک زن شمشیری به‌دست گرفته و روی سر عظیم یک اژدها نشسته است. براساس خون روی شمشیر می‌توان گفت که این موجود را خود او کشته است. دو تصویر دیگر نیز به اشتراک گذاشته شده است که هردوی آن‌ها مربوط به شخصیت‌های زن هستند. در ادامه می‌توانید این تصاویر زیبا را مشاهده کنید:

بازی جدید ناتی داگ

بازی جدید ناتی داگ

بازی جدید ناتی داگ

آقای نام در توضیحات این ۳ تصویر نوشته که “از بازی جدید الهام گرفته شده است. می‌دانید که درباره چه چیزی صحبت می‌کنم…”. این سه طرح با نام “The Women of North” منتشر شده‌اند. شاید آقای نام می‌خواهد به این موضوع اشاره کند که پروژه‌ی بعدی ناتی داگ دارای تم فانتزی است. طبق شایعات، پروژه‌ی بعدی ناتی داگ با کارهای قبلی آن‌ها بسیار متفاوت است. بر همین اساس، این تصاویر و تم‌‌‌‌‌‌‌ها هم دقیقا چیز کاملا جدیدی برای این استودیو محسوب می‌شود.

البته هنوز چیزی قطعی نیست و شاید در آینده تغییراتی در پروژه‌ی جدید آن‌ها ایجاد شود. اما تماشای این تصاویر جدید بسیار هیجان‌انگیز است. همچنین در حال حاضر نمی‌دانیم که نیل دراکمن نیز نقشی در پروژه‌ی جدید دارد یا خیر. او به‌تازگی به مقام ریاست استودیوی ناتی داگ رسید اما اشره داشته است این موضوع باعث نمی‌شود که از کارگردانی و نویسندگی بازی‌ها فاصله بگیرد.

بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا