بازی هااخبار بازی

تاریخ انتشار بازی جدید PUBG احتمالا برای سال آینده در نظر گرفته شده است

به‌تازگی بلومبرگ مقاله جدیدی منتشر کرده و در آن راجع به تاریخ انتشار بازی جدید PUBG صحبت‌هایی شده است. ظاهرا PUBG دنیای مخصوص به خود را خواهد داشت.

بازی بتل رویال به‌شدت محبوب PUBG دنیا و داستان مخصوص به خود را دارد و استودیوی Krafton می‌خواهد آن را گسترش دهد. کیم چان هانگ، مدیر عامل استودیوی Krafton، در مصاحبه‌ای با بلومبرگ تایید کرد آن‌ها برای عرضه یک عنوان دیگر مرتبط با PUBG روی کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی در حال برنامه‌ریزی بوده‌اند.

بیشتر بخش‌های مقاله جدید بلومبرگ به چگونگی شروع کار Krafton و رسیدن آن‌ها به این سطح و عرضه اولیه سهام آینده‌شان اختصاص داده شده است. به گفته کیم، فروش سهام‌ها می‌تواند میلیاردها دلار برای آن‌ها به ارمغان بیاورد و بیشتر آن هم به لطف PUBG رقم می‌خورد. Krafton در واقع ۴ استودیو را مدیریت می‌کند اما PUBG منبع درآمد اصلی آن‌هاست و از ژانویه الی سپتامبر سال گذشته بیش از ۱.۱ میلیارد برای آن‌ها درآمد داشته است. با این حال، Krafton نمی‌خواهد خود را به موفقیت آن محدود کند و در واقع به دنبال گسترش PUBG است.

تایید شده که ۱ بازی دیگر هم در حال ساخت است که در دنیای PUBG جریان دارد. شاید در نگاه اول متوجه نشده باشید اما بازی ترسناک جدید خالق Dead Space که The Callisto Protocol نام دارد، به دنیای PUBG مربوط می‌شود. مشخص نیست این ۲ بازی تا چه حد با یکدیگر اشتراک دارند و این نکته را هم در نظر بگیرید که داستان The Callisto Protocol مربوط به سیصد سال آینده است. با این حال، چنین چیزی نشان می‌دهد که Krafton مایل است PUBG را به هر حالتی که امکان دارد گسترش دهد. The Callisto Protocol در سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد.

با این وجود، بازی جدید دیگری که Krafton روی آن کار می‌کند شاید شباهت بیشتری با PUBG داشته باشد و شاهد ۱ بتل رویال جدید باشیم. Krafton همچنین به پشتیبانی از بازی فعلی PUBG ادامه می‌دهد و فعلا آن عنوان در فصل دهم خود به سر می‌برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا