بازی هااخبار بازی

احتمال ساخت بازی Uncharted 5 دوباره قوت گرفت

طبق پروفایل Linkedin مدیر سابق استودیوی جدید سونی در سن دیگو، آن‌ها به دنبال گسترش فرانچایزهای فعلی پلی‌استیشن هستند. شواهد به بازی Uncharted 5 اشاره دارند.

بازی Uncharted 4 قرار بود آخرین نسخه از این فرانچایز محبوب باشد اما بعد از ساخت Lost Legacy و بازخوردهای خوبی که آن عنوان دریافت کرد، سازندگان شروع به صحبت درباره ساخت بازی‌های بیشتر از این سری کردند.

مایکل مامباور تا نوامبر سال ۲۰۲۰ به عنوان رئیس این استودیوی جدید در پلی‌استیشن کار می‌کرد. او در پروفایل Linkedin خود توضیح داده که در زمان همکاری خود با این استودیو چه کارهایی انجام داده است:

آخرین دستاورد مامباور تشکیل ۱ تیم کاملا جدید و پر ستاره برای ساخت بازی‌های اکشن/ماجراجویی در پلی‌استیشن است. این تیم در سن دیگو با استفاده از موتور اختصاصی و با هدف گسترش فرانچایزهای فعلی پلی‌استیشن و همچنین ساخت داستان‌های جدید برای نسل بعدی گیمرها تشکیل شد.

مدتی است شایعات حاکی از آن هستند که پلی‌استیشن با شراکت ناتی‌داگ در حال کار روی ساخت ادامه سری Uncharted است. شاید منظور از فرانچایزهای فعلی پلی‌استیشن هم همین Uncharted باشد. هنوز چیزی در این رابطه به‌صورت رسمی تایید نشده است اما گزارشات و شایعات به‌طرز عجیبی روی این موضوع تاکید داشته‌اند.

در بخش “Feature” پروفایل Linkedin مامباور، بین ویدیوی سخنرانی اصلی و گفت‌وگوی GDC با او، ویدیوی دیگری هم دیده می‌شود که موضوع آن از این قرار است که ۱ یوتیوبر به‌نام RobinGaming مدعی شده سونی به‌صورت “مخفیانه” برای ساخت Uncharted 5 تیم جدیدی تشکیل می‌دهد.

ویرایش و اضافات بخش “Feature” پروفایل‌های Linkedin توسط مالکان خود حساب‌ها انجام می‌شود و مامباور مطمئنا از قصد و با هدف این ویدیوی مربوط به احتمال ساخت Uncharted 5 را در آنجا قرار داده است. این قطعا چیزی را به‌طور رسمی تایید نمی‌کند ولی در هر صورت اطلاعات جالبی است.

لازم به ذکر است که نباید این تیم جدید در سن دیگو را با استودیوی معروف دیگر سونی با نام “San Diego Studio” که وظیفه ساخت بازی‌های MLB The Show را بر عهده دارند اشتباه بگیرید. در واقع این تیم جدید سن دیگو هنوز به‌طور رسمی به طرفداران معرفی نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا