بازی هااخبار بازی

بازی Battlefield 6 احتمالا میان نسلی است و در دنیای مدرن روایت می شود

دایس تایید کرده‌ که بازی Battlefield 6 در سال ۲۰۲۱ عرضه می‌شود اما به غیر از این هیچ اطلاعات دیگری ارائه ندادند و جزئیات بیشتر از آن خیلی سخت به‌دست می‌آیند.

با این حال، یک منبع غیر رسمی اطلاعاتی معروف به‌نام تام هندرسون (یا TheLongSentation) به‌تازگی اطلاعات جدیدی فاش کرده است تا بازیکنان بهتر بفهمند Battlefield 6 چگونه خواهد بود. او علاوه بر بازگویی برخی از اطلاعات لو رفته قبلی، جزئیات جدیدی هم به اشتراک گذاشت.

طبق گفته هندرسون، بازی Battlefield 6 قرار است یک Soft Reboot از این فرانچایز باشد و با الهام‌گیری از نسخه سوم دوباره داستان آن در دنیای امروزی شکل می‌گیرد (او این موضوع را در صحبت‌های قبلی خود هم تکرار کرده بود). این در حالی است که ۲ بازی اخیر Battlefield در محیط و داستانی تاریخی از جنگ جهانی اول و دوم روایت می‌شدند.

هندرسون در ادامه افزود Battlefield 6 (یا هر نامی که سازندگان برای آن انتخاب کند) به عنوان یک بازی میان‌نسلی منتشر خواهد شد. البته چنین چیزی چندان هم تعجب برانگیز نیست چون فقط یک سال از عرضه کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سریز ایکس/اس گذشته است. الکترونیک‌آرتز در گذشته گفته بود فناوری پیشرفته کنسول‌های جدید باعث شده Battlefield 6 وسعتی داشته باشد که پیش از این دیده نشده است و چشم‌اندازی واقعی از نسل بعدی برای این فرانچایز خواهد بود.

جالب است که هندرسون گفت نیازی نیست نگران باشیم که عرضه Battlefield 6 برای کنسول‌های نسل قبلی مانع ارائه وعده‌های الکترونیک‌آرتز برای کنسول‌های جدید شود چون طبق گفته منابع او که با این پروژه و وضعیت توسعه آن آشنا هستند، یک تیم کاملا جدا در دایس وظیفه کار روی نسخه نسل قبلی را بر عهده دارند.

به‌غیر از سیستم تخریب‌پذیری محدودتر، نسخه نسل قبلی Battlefield 6 هیچ حذفیات خاصی دیگری نخواهد داشت. علاوه بر این، هندرسون مدعی شد دایس در حال ساخت نقشه‌هایی عظیم برای بخش چندنفره است که تا ۱۲۸ بازیکن را در خود جای می‌دهند. البته این هم یکی دیگر از صحبت‌هایی است که وی قبلا تکرار کرده بود.

هندرسون افزود این لزوما بدان معنا نیست که حالت‌های آنلاین بازی به‌صورت ۱۲۸ نفره هستند، بلکه تمرکز اصلی دایس روی حالت ۶۴ نفره است. او گفت زمانی سازندگان برای بخش بتل رویال هم برنامه‌هایی داشتند اما مشخص نیست هنوز هم این تصمیم آن‌ها پابرجاست یا نه.

تمام این اطلاعات از منبعی غیررسمی هستند بنابراین هنوز چیزی را قطعی در نظر نگیرید. البته این منابع، اعتبار خود را در گذشته ثابت کرده‌اند. با این وجود، با توجه به عرضه Battlefield 6 در سال ۲۰۲۱ احتمالا به‌زودی الکترونیک‌آرتز به‌صورت رسمی از آن رونمایی خواهد کرد.

بازی Battlefield 5 سال ۲۰۱۸ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد اما نتوانست موفقیت‌‌‌‌های نسخه قبلی خود را تکرار کند. حتی یک حالت بتل رویال هم از آن منتشر شد ولی این بخش هم در مقابله با Warzone شکست خورد.

بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا