بازی هااخبار بازی

اطلاعات جدید از بازی Bayonetta 3 سال ۲۰۲۱ منتشر می شود

هیدکی کامیا به‌تازگی طی استریم اخیر رویداد Arcade Archives گفت اطلاعات بیشتر از بازی Bayonetta 3 در اواخر سال ۲۰۲۱ به اشتراک گذاشته می‌شود.

طرفداران همچنان منتظر سومین بازی از سری اکشن دوست داشتنی Bayonetta هستند و هیدکی کامیا از استودیوی پلاتینوم گیمز گفت اواخر سال ۲۰۲۱ اطلاعات بیشتری از آن منتشر خواهند شد.

در طول پخش اخیر برنامه Arcade Archives او در رابطه با پروژه‌های  فعلی خود صحبت کرد و جزئیات بیشتری از Bayonetta 3 به اشتراک گذاشت.از کامیا پرسیده شد که در طول این مدت مشغول چه پروژه‌هایی بوده که در پاسخ گفت:

روی چیزهای جدیدی مثل Bayonetta 3 کار می‌کرده‌ایم. البته چیز زیادی نمی‌توانم بگویم. اما امیدوارم در طول سال بتوانیم اطلاعاتی ارائه دهیم و راجع به چند بازی معرفی نشده بیشتر صحبت کنیم. مطمئن نیستم که اجازه گفتن این حرف را داشتم یا نه ولی به هر حال گفتم!

آخرین بار در ماه مه سال ۲۰۲۰ بود که کامیا راجع به Bayonetta 3 در طول یک مصاحبه صحبت کرد تا به طرفداران اطمینان بدهد مراحل ساخت این بازی لغو نشده است. در آن مصاحبه، وقتی از کامیا راجع به Bayonetta 3 سوال شد، او پاسخ داد:

من در توئیتر هستم و هرروز نظرات زیادی را می‌بینم. خوشحالم که هنوز مردم منتظر این بازی هستند اما دوست دارم اینجا راجع به چیزی که اخیرا زیاد راجع به آن صحبت می‌شود صحبت کنم و آن هم این است که مردم شروع کردن به پرسیدن اینکه آیا ساخت بازی لغو شده یا خیر. می‌خواهم هر نوع نگرانی درباره چنین چیزی را همین حالا فورا از دل خود بیرون کنید چون هنوز سخت در حال کار روی آن هستیم و به هیچ عنوان لغو نشده است. لطفا منتظر آن باشید!

باندل Bayonetta & Vanquish 10th Anniversary در ماه فوریه سال ۲۰۲۰ برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شد. بازی Bayonetta 3 به‌صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد.

بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا