بازی هااخبار بازی

اینسایدر GTA 6 حضور شخصیت اصلی مونث را تایید کرد

یکی از پربحث‌ترین شایعات GTA 6، حضور یک شخصیت اصلی مونث و بازگشت به منطقه‌ی Vice City است که ظاهرا کم‌کم رنگ حقیقت به‌ خود گرفته‌اند.

یکی از شایعات داغ Grand Theft Auto VI این است که بار دیگر به Vice City باز می‌گردیم. این یک ادعای همیشگی در شایعات یا گزارش‌های اینسایدرهای معتبر و افراد کمتر شناخته شده بوده است. اما همیشه بر سر منطقه‌ی اصلی بازی، اختلاف نظر وجود داشته است. برای مثال، شایعاتی نیز بوده‌اند که خبر از بازگشت به Liberty City می‌دادند. برخی گزارش‌ها نیز حتی حاکی از آن بودند که نسخه‌ی بعدی Grand Theft Auto در واقع در آمریکای جنوبی روایت خواهد شد.

گزارش مربوط به آمریکای جنوبی در واقع اولین گزارشی بود که به Vice City اشاره داشت. این گزارش ادعا می‌کرد بازی در واقع در دو منطقه‌ی آمریکای جنوبی و Vice City رخ می‌دهد.

اکنون با توجه به صحبت‌های یک اینسایدر، گزارش‌های مربوط به آمریکای جنوبی و Vice City حقیقت دارند. به علاوه ظاهرا شایعات مربوط به حضور یک شخصیت اصلی مونث در بازی نیز درست هستند. اوایل این هفته، یک اینسایدر گزارش داد Grand Theft Auto VI در واقع دو قهرمان دارد. به گفته‌ی وی یکی از شخصیت‌های اصلی بازی مونث است. روز گذشته نیز یک یوتیوبر معروف به‌نام Legacy Killa گفت تمامی این شایعات از جمله شایعات مربوط به Vice City درست هستند. البته او نیز منبع خود را فاش نکرد اما افزود از شخصی پرسیده است که دانش و اطلاعات دارد.

البته اینکه Legacy Killa نیز این گزارشات را تایید کرده است بدان معنا نیست که باید دیگر همه چیز را قطعی بدانیم. هنوز چیزی به‌طور رسمی تایید نشده و قطعا با عرضه‌ خود بازی نیز فاصله زیادی داریم. حتی اگر راکستار واقعا چنین فکری در سر خود داشته باشد، شاید در آینده تغییر کند. به طور مثال ممکن است شخصیت مونث حذف شود. شرکت راکستار هنوز به‌طور رسمی از بازی Grand Theft Auto VI رونمایی نکرده است. با این حال اما شایعات و گزارش‌های زیادی در ارتباط با این بازی به گوش می‌رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا