بازی هااخبار بازی

بازی Stalker 2 دارای یک شخصیت اصلی جدید است

از زمان معرفی بازی Stalker 2 در سال گذشته، اطلاعات خاصی از آن منتشر نشد. اما اکنون جزییات جدیدی در ارتباط با تیزر معرفی و وضعیت توسعه‌ی بازی در اختیار داریم.

اواخر سال گذشته بود که یک تیزر جدید از بازی Stalker 2 به نمایش در آمد. این تیزر، گیم‌پلی واقعی بازی را نمایش نمی‌داد اما با استفاده از موتور Unreal Engine 4  ساخته شده بود و هدف آن القای حس‌وحال بازی بود. اکنون استودیوی GSC Game World اطلاعات بیشتری از محتویاتی که در آن تیزر به نمایش در آمد، به اشتراک گذاشته است.

شخصیت اصلی و داستان بازی Stalker 2

GSC Game World تایید کرد که Stalker 2 دارای یک شخصیت اصلی جدید به‌نام Skif است:

شما این دنیا را از چشمان یک استاکر جدید به‌نام Skif می‌بینید. این اسم رمزی را به‌یاد داشته باشید چون آن را زیاد خواهید شنید. Stalker 2 با ادامه دادن راه نسخه قبلی یک شخصیت اصلی جدید را معرفی می‌کند. اقدامات او فصل جدید و عظیم تاریخ ZONE را رقم می‌زند.

در ادامه همچنین اطلاعاتی راجع به اتفاقات رخ داده در تیزر بازی ارائه شد:

این صحنه‌ی کوتاه، در مدرسه‌ای مخروبه در حومه شهر مرده Pripyat روایت می‌شود. آن‌جا مکان بسیار خطرناکی است و هیچ‌کس دوست ندارد به میل خود به آن‌جا برود. با این حال به‌نظر می‌رسد این منطقه هنوز به‌طور کامل رها نشده است. می‌توان گیتار و آتشی را دید که به‌تازگی روشن شده است. ولی Skif به‌سختی به چنین چیزی اهمیت می‌دهد و به‌نظر عجله دارد. ظاهرا خطری اجتناب‌ناپذیر به دنبال اوست.

و حالا اتفاق می‌افتد: نشر! که از بخش‌های مشهور سری STALKER است. یک انرژی ناهنجار و عجیب از مرکز ZONE آزاد می‌شود. این اتفاق هر چند وقت یک بار رخ می‌دهد و فوق‌العاده خطرناک است و می‌تواند در یک چشم به هم زدن شما را از بین ببرد. وقتی یک استاکر متوجه شروع نشر شود، باید فورا مخفی شده و با امید به زنده ماندن منتظر پایان آن باشد. به همین خاطر است که Skif عجله دارد. او قطعا به دنبال جایی برای مخفی شدن در ساختمان است.

با این حال، وضعیت به هیچ عنوان امن نیست. دستگاه دیجیتال Skif هم ظاهرا کار نمی‌کند و سیگنال قطع شده است. همه‌ی این‌ها باعث می‌شوند که به سختی بفهمیم کسی در سایه‌ها خود را مخفی کرده است؛ البته او هم آشنا به‌نظر می‌رسد!

استودیوی GSC همچنین افزود توسعه بازی به‌خوبی پیش می‌رود و در حال کار روی ارائه‌ی تجربه‌ای ۴K با ویژگی Ray-Tracing برای ایکس ‌باکس سری ایکس هستند که وعده‌ی آن را داده بودند.  همچنین بازی Stalker 2 از روز اول عرضه در سرویس Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود. امیدواریم که این اطلاعات بدان معنا باشد که بازی در سال ۲۰۲۱ و بدون تاخیر منتشر می‌شود.

بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا