بازی هااخبار بازیPlayStation 4PlayStation 5Xbox One S/XXbox Series X/SPC

از لوگو و اطلاعات جدید بازی Lord of Fallen 2 رونمایی شد

به تازگی استودیوی لهستانی CI Games از لوگوی رسمی بازی Lord of Fallen 2 رونمایی کرده و اطلاعات جدید از این بازی را نیز به اشتراک گذاشته است.

آقای Marek Tymiński، مدیر عامل استودیوی لهستانی CI Games، به تازگی در توییتر خود در ارتباط با بازی Lord of Fallen 2 اطلاعاتی را به اشتراک گذاشته است. وی ضمن انتشار لوگوی جدید و رسمی بازی Lord of Fallen 2، اذعان داشت که این بازی بزرگ‌ترین پروژه‌‌ی استودیوی CI Games خواهد بود:

Lords of the Fallen 2 بزرگترین پروژه‌ای است که استودیوی CI Games آن را توسعه می‌دهد. نسخه‌ی قبلی این مجموعه با قیمت کامل ۶۰ دلاری عرضه شد و دارای مقیاس بسیار وسیع و محتویات بسیار کاملی بود. از نظر وسعت نسخه‌ی دوم بسیار بزرگ‌تر از Lords of the Fallen است. Lords of the Fallen 2 داستان تاریکی را روایت خواهد کرد. همچنین سیستم مبارزات بازی نیز کاملا ارتقا یافته‌ و همچنان به مانند گذشته چالش برانگیز خواهند بود.

استراتژی ما در استودیوی CI Games نسبت به سیاست‌های گذشته ما بین سال‌های ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹ کاملا تغییر کرده است. اگرچه بازی Lords of the Fallen 2 با قیمت کامل ۶۰ دلار عرضه خواهد شد اما ما همچنان دیگر عنوان خود یعنی بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 را با قیمتی میانه (احتمالا ۳۰ دلار) عرضه خواهد شد

بسیار تحسین برانگیز است که دو تیم جداگانه در اختیار داریم و این تیم‌ها می‌توانند بر روی توسعه‌ی مجموعه‌ای از عناوین متفاوت کار کنند. همچنین از سایر شرکای تجاری خود قدردانی می‌کنیم.

به نظر می‌رسد استودیوی CI games از Lord of Fallen یک فرنچایز ادامه دار بسازد. شما می‌توانید لوگوی جدید بازی Lord of Fallen 2 را در قسمت پایین مشاهده کنید:

بازی Lord of Fallen 2
بازی Lord of Fallen 2

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا