بازی هااخبار بازیPlayStation 4PlayStation 5

گزارش: بازی Ghost of Tsushima 2 در دست توسعه قرار دارد

به نظر می‌رسد استودیوی ساکرپانچ، کار ساخت بازی Ghost of Tsushima 2 برای کنسول پلی‌استیشن ۵ را آغاز کرده‌ است.

Ghost of Tsushima عنوان انحصاری موفق پلی‌استیشن ۴ است که می‌توان آن را در زمره‌ی بهترین و محبوب‌ترین بازی‌های نسل هشتم قرار داد. با توجه به محبوبیت بالا و فروش موفق بازی Ghost of Tsushima در نسل هشتم، به نظر می‌رسد سازندگان این عنوان یعنی استودیوی ساکرپانچ کار ساخت نسخه‌ی دوم این بازی با نام Ghost of Tsushima 2 را نیز آغاز کرده‌اند. این استودیو به تازگی آگهی شعلی جدیدی را در وب‌سایت رسمی خود منتشر کرده و قصد دارد تا با استخدام افراد مستعد در زمینه‌ی بازی‌سازی تیم خود را گسترش دهد.

در بخشی از این آگهی، به این موضوع اشاره شده که این استودیو به دنبال فردی است که  Ghost of Tsushima را بازی کرده و تمامی هسته‌های اصلی سیستم مبارزه را درک کرده باشد. به همین سبب می‌توان نتیجه گرفت که این استودیو به دنبال ساخت نسخه‌ی دوم این فرنچایز برای کنسول پلی‌استیشن ۵ است.

احتمالا طی ماه‌های آینده اطلاعات و جزئیات بیشتری در رابطه با این موضوع منتشر خواهد شد. بازی Ghost of Tsushima در حال حاضر به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس است. همچنین بازی‌بازان قادر هستند تا در صورت تمایل نسخه‌ی ارتقا یافته‌ی این بازی را بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ تجربه کنند.

همان‌طور که اشاره کردیم، Ghost of Tsushima یکی زا برترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ و البته نسل هشتم است. ما در مقاله‌ای به صورت کامل برترین بازی‌های نسل هشتم را معرفی و به بررسی آن‌ها پرداخته‌ایم که می‌توانید این مقاله را در وب‌سایت گیم‌پالت مطالعه کنید.

بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا