راهنمای بازیPlayStation 4

راهنمای Hitman 3؛ راهنمای مراحل داستانی Dartmoor (قسمت سوم)

سرانجام سومین و آخرین اپیزود از سه‌گانه‌ی بازسازی شده و متفاوت Hitman منتشر شد. اگر قصد تجربه‌ی این بازی را دارید با راهنمای Hitman 3 همراه باشید.

راهنمای Hitman 3؛ راهنمای مراحل داستانی Dartmoor (قسمت سوم)

این قسمت از راهنمای بازی Hitman 3 به دومین منطقه‌ی بازی یعنی Dartmoor اختصاص دارد. در این قسمت قصد داریم مرحله‌ی داستانی A Day To Remember را بررسی کنیم.

نکته : در حقیقت مراحل داستانی بازی Hitman 3 در منطقه‌ی Dartmoor بخشی از یک ماموریت داستانی کلی با نام Death in the Family هستند. هدف این ماموریت داستانی به قتل رساندن Alexa Carlslile است. شما می‌توانید از میان سه ماموریت Her Final Resting Place ،Means, Motive And Opportunity و A Day To Remember   یک را انتخاب کرده و در طی آن مرحله‌ داستانی هدف اصلی خود یعنی الکسا کارلایل را به قتل برسانید. ماموریت‌های داستانی برای افراد تازه وارد بسیار مناسب هستند. به نوعی ماموریت‌های داستانی مراحل آموزشی به حساب می‌آیند  و می‌توانند شما را با گیم‌پلی بازی بیشتر آشنا کنند.

در دو قسمت قبلی راهنما، دو مرحله‌ی داستانی Her Final Resting Place و Means, Motive And Opportunity را به صورت گام به گام بررسی کردیم. حال اگر می‌خواهید طی یک مرحله‌ی داستانی جذاب دیگر هدف اصلی مامور ۴۷ یعنی الکسا کارلایل را به قتل برسانید با قسمت سوم و پایانی همراه باشید. در این قسمت مرحله‌ی داستانی A Day To Remember را با یکدیگر بررسی می‌کنیم.

تاریخ انتشار مهم‌ترین بازی‌ها

راهنمای بازی Hitman 3؛ راهنمای ماموریت داستانی A Day To Remember

 در این ماموریت داستانی مامور ۴۷ در شهر Dartmoor انگلستان باید نقش عکاسی را که مادام کارلایل استخدام کرده را بدست آورد. همچنین وی باید یک فیوز گمشده را تعویض کند و یک عکس خانوادگی از مادام کارلایل در باغ Thornbridge Estate بگیرد. همچنین در راهنمای این ماموریت، ما به شما کمک خواهیم کرد تا چالش‌های Don’t Lose Focus و One for the Ages را نیز به درستی انجام دهید.

نقش عکاس را به دست آورید و با همین نقش نیز از خجالت مادام کارلایل دربیایید.

مادام کارلایل قصد دارد تا یک مراسم به یاد ماندنی از تشییع جنازه‌ی خود برگذار کند. خب مراسم بدون عکاس و عکس که نمی‌شود! پس وی قصد دارد تا با استخدام یک عکاس حرفه‌ای پرتره‌هایی از خود و خانواده‌اش در باغ عمارت بگیرد. موقعیت خوبی است. اینطور نیست مامور ۴۷؟

داستان ماموریت و آغاز آن:

بهتر است تا قبل از انتخاب ماموریت A Day to Remember کمی کارهای دیگر انجام دهیم چرا که در ادامه همین کارها باعث آسان‌تر شدن روند انجام ماموریت خواهند شد. از ورودی اصلی عمارت، مخفیانه وارد بوته‌های سمت راست جاده شوید. دزدکی حرکت کنید تا به سمت خانه‌ی اصلی Thornbridge Manor برسید. درست در مقابل نهر و سه سنگ بزرگی که در کنار آن قرار دارند، به سمت راست نگاه کنید. خواهید دید که چند باغبان در مورد خانواده کارلایل در حال صحبت کردن هستند. بلافاصله باغبان را با استفاده از سیم مخصوص خود بگیرید و به سمت بوته‌ها بکشید. اگر سریع و آرام این کار را انجام دهید کسی متوجه نخواهد شد.

لباس باغبان را بپوشید و به سمت خانه‌ی عمارت کارلایل حرکت کنید. در سمت راست عمارت به دنبال یک پنجره‌ی باز بگردید. در حقیقت دو تا پنجره‌ی باز وجود دارد و می‌توان از هر دو استفاده کرد. از طریق پنجره وارد خانه بشوید. شما اکنون مرتکب یک جرم شده‌اید چرا که بدون اجازه وارد خانه‌‌ی کارلایل شده‌اید. برای اینکه دیده نشوید خم شده و به سمت غرب عمارت حرکت کنید. هدف شما کمد داخل سالن خارج از اتاق ناهار خوری (در گوشه‌ی شمال غربی نقشه) است.

در آن کمد، سلول فیوز و یک پیچ گوشتی را از قفسه‌ها بردارید. به راهرو برگردید، به سمت چپ رفته و از در خارج شوید. کارمندان آنجا هستند، اما شما دیگر در حال ارتکاب تخلفی نیستید و بنابراین در امنیت کامل قرار دارید. به سمت چپ خانه و عمارت کارلایل حرکت کنید تا به باغ عمارت برسید. بین باغ و عمارت، یک کارمند خانه دار و عکاس را مشاهده می‌کنید که در حال تنظیم و آماده سازی شرایط برای پرتره‌ی خانوادگی کارلایل هستند. برای شروع داستان ماموریت A Day to Remember به سخنان آن‌ها گوش دهید.

خود را به عنوان عکاس مبدل کنید:

به سمت غرب چشمه‌ی میانی باغ بروید. در آنجا یک جعبه‌ی فیوز و یک محافظ عمارت را مشاهده خواهید کرد. نگهبان را از پا دربیاورید و کمی به سمت غرب بکشید. وی را در داخل جعبه پنهان کنید، و سپس منتظر شوید تا عکاس بیاید تا جعبه‌ی فیوز را بررسی کند.

همچنین می‌توانید به جای پنهان شدن در فضای باز صبر کنید، اما مطمئن شوید که اسلحه‌ی نگهبان را از روی زمین برداشته‌اید. زمانی که عکاس به سمت شما آمد وی را بیهوش کرده و لباس وی را بپوشید تا بدل عکاس شوید. در ادامه می‌توانید تا جسد وی را در همان جعبه‌ای که جسد نگهبان را پنهان کرده بودید قرار دهید. با این کار چالش Don’t Lose Focus Discovery را نیز به درستی انجام داده‌اید.

به محض قدم برداشتن و دور شدن کارمند خانه دار، درست به سمت چپ (جنوب) چشمه‌ی میانی باغ بروید. در آنجا مهره و دستگیره‌ای وجود دارد که می توانید با استفاد از آن نشتی آب ایجاد کنید. درست زیر صندلی که همان کارمند بر روی آن نشسته بود (و جایی که الکسا نیز در آنجا واهد نشست)، با استفاده از پیچ گوشتی یک سیم برق متصل را در جریان آب بیاندازید.

فلاش‌های دوربین عکاسی را روشن کنید:

 

به سمت جعبه‌ی فیوز بروید و سلول فیوز را (که از کمد نزدیک اتاق ناهار خوری تهیه کرده بودید) وارد آن کنید. البته بهتر است که قبل از بازگشتن به سمت دوربین، به سمت پشت (غرب) چشمه بروید تا یک آچار پیدا کنید و آن را بردارید (در قسمت بعدی به آن احتیاج  شدیدی خواهیم داشت).

با دوربین عکاسی از کارمندان و مادام کارلایل عکس بگیرید:

به انتهای شرقی چشمه برگردید و با استفاده از دوربین عکاسی، عکسی از کارمند خانه دار حاضر در آنجا بگیرید. هنگامی که وی برای صدا زدن خانواده از شما دور می‌شود، شما ماموریت A Day to Remember را کامل می‌کنید. برای گرفتن عکس خانوادگی در همان جا منتظر بمانید زیرا مدتی طول می‌کشد تا همه‌ی اعضای خانواده‌ی کارلایل جمع شوند. در این صورت می‌توانید الکسا کارلایل را نیز در اینجا حذف کنید.

چالش ONE FOR THE AGES ASSASSINATION:

صبر کنید تا مشاجره‌ی خانوادگی کارلایل‌ها به پایان برسد ، سپس عکس را بگیرید و در ادامه خواهید دید که هدف شما حذف خواهد شد. با انجام درست این کار چالش One for the Ages Assassination را نیز انجام خواهید داد.

منبع

بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا