راهنمای بازیPlayStation 4Xbox One S/XPC

راهنمای Hitman 3؛ راهنمای مراحل داستانی Dartmoor (قسمت دوم)

سرانجام سومین و آخرین اپیزود از سه‌گانه‌ی بازسازی شده و متفاوت Hitman منتشر شد. اگر قصد تجربه‌ی این بازی را دارید با راهنمای Hitman 3 همراه باشید.

راهنمای Hitman 3؛ راهنمای مراحل داستانی Dartmoor ( قسمت دوم)

این قسمت از راهنمای بازی Hitman 3 به دومین منطقه‌ی بازی یعنی Dartmoor اختصاص دارد. در این قسمت قصد داریم مرحله‌ی داستانی Her Final Resting Place را بررسی کنیم.

مامور ۴۷ در طی این ماموریت‌های داستانی باید به شکل یک مامور برنامه‌ریزی و یک عکاس ظاهر شود. ماموریت‌های داستانی برای افراد تازه وارد بسیار مناسب هستند. به نوعی ماموریت‌های داستانی مراحل آموزشی به حساب می‌آیند و می‌توانند شما را با گیم‌پلی بازی بیشتر آشنا کنند.

در قسمت گذشته نخستین مرحله‌ی داستانی منطقه‌ی Dartmoor یعنی Means, Motive And Opportunity را با یکدیگر بررسی کردیم. اما در این قسمت از راهنما با یکدیگر در منطقه‌ی Dartmoor بیشتر پیش خواهیم رفت. طی این قسمت نکاتی که برای تکمیل ماموریت‌های داستانی یا به قتل رساندن اهداف باید بدانید را نیز به شما گوش‌زد خواهیم کرد. پس در ادامه با ما همراه باشید.

Hitman 3

راهنمای Hitman 3؛ راهنمای ماموریت داستانی Her Final Resting Place

ماموریت Her Final Resting Place یک ماموریت داستانی در مرحله‌ی Death In The Family بازی Hitman 3 است. در این مرحله بازی‌باز باید در شهر Dartmoor انگلستان در نقش مامور ۴۷ بازی کند. طی این ماموریت داستانی، مامور ۴۷ باید در نقش مامور انجام وظایف و برنامه ریزی مراسم تشییع جنازه‌ی خانم کارلایل ایفای نقش کند. همچنین وی باید برخی از پرندگان را از محیط پراکنده کند و برای خانم کارلایل یک تور کامل در اطراف قبر وی ارائه دهد.

در این راه، ما به شما کمک می کنیم تا چالش‌ Grave Mistake را نیز کامل کرده و تروفی آن‌ها را به دست بیاورید.

مقدمات تشریفات تشییع جنازه را به الکسا کارلایل ارائه دهید

فردا مراسم تشییع جنازه‌ی خانم کارلایل در پیش رو است و شخص خود خانم کارلایل می‌خواهد تا از این روند و تشریفات پیش از شروع بازدید نماید. نظرت درباره‌ی این ماموریت چیست مامور ۴۷؟ حاضری تا این خدمات را به خانم کارلایل ارائه دهی یا نه؟

به سمت قبرستان در ضلع جنوبی ملک کارلایل بروید. در این راه می‌توانید تا یک لباس باغبانی پیدا کرده و به یک باغبان مبدل تبدیل شوید تا بتوانید کمی آزادتر در عمارت حرکت کنید. درست در خارج از قبرستان، یک زن و شوهر از که از کارمندان این عمارت هستند را مشاهده می‌کنید که در مورد مراسم خاک‌سپاری مشغول گفتگو می‌باشند. برای شروع داستان ماموریت Her Final Resting Place به صحبت‌های آن‌ها گوش دهید.

از شر پرندگان و لانه‌‌های ‌آن‌ها در قبرستان خلاص شوید

تنها کاری که برای این مرحله باید انجام دهید این است که به سه لانه‌ی پرنده در درختان ضلع غربی قبرستان شلیک کنید. البته حواستان باشد چرا که تعداد زیادی از کارکنان عمارت در این نزدیکی هستند. نکته اینجاست که آن‌ها اصلا به سلاح و صدای شلیک علاقه‌ای ندارند! در صورت شنیدن صدای گلوله و شلیک ممکن است مشکوک شوند و شما را به دردسر بیاندازند. پس بهتر است قبل از پرندگان، از شر این افراد خلاص شوید.

راهنمای Hitman 3

نزدیک ورودی قبرستان، به سمت راست (از جهت غرب) در نزدیکی دیوارها بروید. درست در گوشه‌ی دیوار قبرستان، یک ژنراتور برق در کنار تعدادی بوته قرار دارد. ژنراتور را خاموش کرده و منتظر بمانید تا باغبان بیاید تا آن را بررسی کند. وقتی که باغبان رسید، وی را بیهوش کرده و جسدش را در میان بوته‌ها مخفی نمایید. در امتداد مسیر قبرستان به سمت جنوب حرکت کنید و باغبان دیگری را که در نزدیکی دیوار ایستاده است، بیهوش کنید.

در این زمان، مامور مراسم تشریفات تشییع جنازه باید ژنراتور را بررسی کند. در همین حال وی را بیهوش کنید و لباسش را بپوشید تا به بدل وی تبدیل شوید. کلید Hearse را بردارید تا یک مسیر فرار جدید را برای خود باز کنید. در ادامه باغبان نزدیک نهر غربی قبرستان را از پا دربیاورید. نگهبان اصلی عمارت را پیدا کنید و کلکش را بکنید. اسلحه‌ی وی را بردارید و بدنش را در میان تعدادی از جعبه‌هایی که در آنجا ریخته شده است، مخفی کنید. در جنوب قبرستان باغبانی را مشاهده می‌کنید که در حال پرتاب سنگ به لانه‌های پرندگان در میان درختان قبرستان است. وی را از میان بردارید و جسدش را در همان مکان پنهان کنید.

در ادامه دو باغبان دیگر را مشاهده می‌کنید که در حال کار روی ماشین چمن زنی در ضلع شرقی قبرستان هستند. در مخروبه‌های کلیسای خراب شده، یک بیسیم رادیویی را پیدا کرده و آن را روشن کنید. با این کار  یکی از باغبان‌ها می‌آید تا موضوع را بررسی کند. وی را بیهوش کرده و جسدش را پنهان کنید. در ادامه به آسانی باغبان دیگر را در کنار ماشین چمن زنی از پای درآورید.

پس از این که از شر همه‌ی کارمندان خلاص شدید، به سه لانه‌ی پرنده شلیک نمایید. اگر سلاح شما صدا خفه کن داشته باشد، جای نگرانی نخواهد بود. هیچ زنگ خطری در عمارت به صدر نمی‌آید. اما اگر از اسلحه‌ی نگهبان عمارت استفاده کنید، به احتمال زیاد صدای شلیک پخش شده و کارمندان متوجه صدا خواهند شد. البته جای نگرانی نیست چرا که به سرعت این موضوع را نادیده می‌گیرند.

به سرخدمتکار عمارت اطلاع دهید که برای بازدید الکسا کارلایل آماده هستید

به ورودی قبرستان برگردید و به خدمتکار عمارت اطلاع دهید که برای بازدید الکسا کارلایل آماده هستید. از این طریق شما ماموریت داستانی Her Final Resting Place را به پایان رسانده‌اید. اما دقت داشته باشید که چالش اصلی بازی در این مرحله به قتل رساندن اهداف تعیین شده توسط مامور ۴۷ است.

چالش GRAVE MISTAKE ASSASSINATION

اگر در اطراف قبرستان بگردید، الکسا کارلایل و یک بادیگارد را مشاهده خواهید کرد که برای بررسی مراسم تشییع جنازه حضور پیدا می کنند. هدف مامور ۴۷ در این ماموریت داستانی به قتل رساندن الکسا کارلایل است. وقتی که ان‌ها برای بررسی مراسم می‌آیند، این موقعیت به شما فرصت خوبی می‌دهد تا وی را به راحتی الکسا کارلایل حذف کنید. اگر الکسا کارلایل را به داخل به قبر بیاندازید، چالش Grave Mistake Assassination را تکمیل خواهید کرد.

راهنمای Hitman 3

منبع

بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا