بازی هااخبار بازی

استودیوی سازنده بازی Disintegration تعطیل خواهد شد

استودیو سازنده بازی Disintegration قرار است تا کمتر از یک سال دیگر به‌طور کامل تعطیل شود.

استودیوی V1 Interactive بازی علمی-تخیلی Disintegration را به‌تازگی عرضه کرده بود اما نتوانست به موفقیت دست پیدا کند. این استودیو در صفحه توئیتر خود خبر تعطیلی را اعلام نمود. در این توئیت از “افراد با استعدادی” که در استودیو کار کردند تقدیر و تشکر به عمل آمد. V1 Interactive سال ۲۰۱۵ توسط مارکوس لتو، یکی از خالقین Halo در بانجی، تاسیس شده بود. در صفحه توئیتر این استودیو نوشته شده است:

با ناراحتی اعلام می‌کنیم که V1 Interactive رسما تعطیل می‌شود. ما می‌خواهیم از تمام افراد با استعداد V1 که در طول این ۵ سال با ما بودند یا در طی مسیر جدا شدند بابت زحمات‌شان تشکر کنیم. از جامعه‌ای هم که از ما پشتیبانی کردند صمیمانه سپاس‌گذاریم.

لتو در توئیتی نوشت تیم مدیریت به کارمندان خود صراحتا اعلام کرد که اوضاع استودیو خوب نیست تا آن‌ها قبل از تعطیلی کامل استودیو، زمان کافی برای پیدا کردن کار جدید داشته باشند:

در V1 اولویت ما تندرستی کارمندان است. ما طی چند ماه گذشته آن‌ها را به‌طور کامل در جریان وضعیت نه چندان جالب استودیو قرار دادیم تا در حین پشتیبانی توسط استودیوی ما، زمان کافی برای پیدا کردن شغل جدید هم داشته باشند.

بازی Disintegration در ژوئن سال ۲۰۲۰ منتشر شد، اما نتوانست نظر بازیکنان و منتقدان را به خود جلب کند. این بازی همچنین یک بخش چندنفره هم داشت که خیلی زود از کار افتاد چراکه مخاطبان قابل توجه و زیادی را به خود جذب نکرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا