اخبار بازیPlayStation 5Xbox Series X/SPC

Gotham Knights تجربه‌ای جدید و منحصر به فرد خواهد بود

استودیوی مونترآل برادران وارنر در ماه آگست رسما از بازی Gotham Knights رونمایی کرده‌اند. این بازی در شهر گاتهام جریان دارد اما خبری از Batman نیست. به جای Batman گروهی دیگر از قهرمانان وظیفه‌ی محافظت از شهر گاتهام را به عهده دارند.

وجود شخصیت‌های قابل بازی متعدد در Gotham Knights اگرچه بسیاری از هواداران را نگران کرده است. اما Mitch Dyer نویسنده و طراح بازی در مصاحبه‌ی جدید خود با محله‌ی Las Vegas Review Journal به این نکته اشاره داشت که بازی Gotham Knights یک تجربه‌ا‌ی تازه و منحصر به‌فرد خواهد بود.

در پی مرگ تاریخ Batman، داستان بازی این باری این بار بر روی این شخصیت‌ها تمرکز دارد. چارچوب داستان این بازی منحصر به فرد است. چنین برداشت منحصر به فرد و تازه از دنیای DC سبب می‌شود تا داستان بازی بسیار سرگرم کننده‌تر شود. این برای من بسیار رضایت بخش است.

داستان بازی Gotham Knights پس از مرگ Batman آغاز می‌شود. گروه Curt of Owls نیز قصد دارند تا کنترل شهر را به دست گیرند. حال وظیفه‌ی محافظت از شهر گروهی از قهرمانان دیگر به نام Gotham Knights یا همان شوالیه‌های گاتهام به عهده دارند. همچنین این بازی دیگر در دنیای سری Arkham جریان ندارد. بنابراین طرفداران کمیک‌های DC شاید بتوانند ارتباط بهتری با این بازی برقرار کنند.

بازی Gotham Knights

Gotham Knights را می‌توان یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۱ به شمار آورد. آقای Dyer در ارتباط با اینکه چه چیزی باعث شد تا وی به تیم توسعه‌ی بازی Gotham Knights اضافه شود گفت:

از آن‌جایی که یکی از طرفداران این بازی بودم، این پروژه سریعا من را به خود جذب کرد. ایده‌ی بازی با چهار شخصیت متفاوت آن‌هم در یک دنیای جهان باز و البته ستینگ بازی (مرگ بروس وین) واقعا شگفت انگیز است.

تاریخ انتشار بازی Gotham Knights

بازی Gotham Knights در صورتی که با تاخیر مواجه نشود. در سال ۲۰۲۱ برای کنسول‌های پلی ‌استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس و اس، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین شما قادر هستید تا تریلر معرفی بازی Gotham Knights را در قسمت پایین مشاهده کنید:

بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا