تریلر بازی هابازی هااخبار بازی

تریلر جدید بازی Deathloop بخش‌هایی از گیم‌پلی و محیط آن را نشان می‌دهد

تریلر جدید بازی Deathloop به‌تازگی توسط حساب رسمی پلی استیشن در توئیتر منتشر شده است. این تریلر بسیار کوتاه است اما به‌خوبی فرضیه کلی بازی را شرح می‌دهد. همچنین بخش‌های جدیدی از گیم‌پلی هم نشان داده می‌شود.

همان‌طور که گفته شد، در این تریلر بخش‌هایی از گیم‌پلی مثل توانایی‌ها و سلاح‌های متفاوت (مانند یک مینی‌-گان) به نمایش گذاشته می‌شوند که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

داستان بازی Deathloop روی شخصیت Cole متمرکز است که به جزیره Blackreef رفته تا ۸ نفر از اهداف خود را از بین ببرد. این جزیره به دلیل برخی از آزمایشات عجیبی که انجام شده، در یک حلقه زمانی گیر کرده و همین موضوع باعث شده Cole هنگام مرگ به چند ساعت عقب‌تر از آن زمان برگردد. نکته مثبت ماجرا اینجاست که او بعد از این عقب‌گرد تمام اتفاقاتی که افتاد را در ذهن خود حفظ می‌کند و اینگونه اطلاعات بیشتری از اهداف خود به‌دست می‌آورد. از طرفی دیگر، ماموری به‌نام جولیانا نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خواهد که Cole در ماموریت خود موفق شود.

وجود جولیانا باعث شده سازندگان فرصتی برای ساخت یک بخش آنلاین هم پیدا کنند. شما می‌توانید به عنوان جولیانا وارد دنیای داستانی یک بازیکن دیگر شده و او را متوقف کنید. بازی Deathloop روز ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۲۱ مه ۲۰۲۱) برای پلی استیشن ۵ منتشر خواهد شد. به دلیل قرارداد انحصاری سازندگان با پلی استیشن، این بازی یک سال در انحصار کنسول نام برده شده می‌ماند و سپس برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد. البته اخیرا مایکروسافت مالکیت شرکت بتسدا را به‌دست آورده اما قراردادهای امضا شده مبنی بر انحصاری‌های زمانی با پلی استیشن همچنان پابرجا باقی می‌مانند.

بازی Deathloop توسط استودیوی Arkane ساخته می‌شود که عنوان Dishonored را در کارنامه خود دارد. به همین دلیل قطعا متوجه شباهت‌های زیادی هم بین گیم‌پلی این دو بازی خواهید شد. جدا از آن، سبک هنری و گرافیکی Deathloop هم به مانند Dishonored می‌ماند.

بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا