تریلر بازی هااخبار بازیویدیو

تاریخ انتشار بازی Ratchet and Clank: Rift Apart مشخص شد

به تازگی استودیوی اینسامنیاک گیمز تاریخ انتشار بازی Ratchet and Clank: Rift Apart را مشخص کرد. عنوان محبوب و مورد انتظار Ratchet and Clank: Rift Apart، بهار سال آینده برای کنسول پلی استیشن ۵ عرضه خواهد شد.

Ratchet and Clank: Rift Apart نام بازی جدید استودیوی خوش‌نام و محبوب اینسامنیاک گیمز و یکی از مورد انتظار‌ترین بازی های پلی استیشن ۵ است. شرکت سونی سال گذشته و در جریان رویداد اختصاصی پلی استیشن ۵ از این عنوان به طور رسمی رونمایی کرد.

تاریخ انتشار بازی Ratchet and Clank: Rift Apart

حال استودیوی اینسامنیاک گیمز، سازنده‌ی بازیRatchet and Clank: Rift Apart، به طوری رسمی تاریخ انتشار آن را نیز مشخص کرد. این عنوان بهار سال آینده یعنی در تاریخ ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ (۱۱ ژوئن ۲۰۲۱) به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۵ عرضه خواهد شد. همچنین تریلر جدیدی از بازی Ratchet and Clank: Rift Apart منتشر  شده است. شما می‌توانید ویدیوی مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

داستان بازی Ratchet and Clank: Rift Apart از این قرار است :

Dr. Nefarious ره دنبال راهی است تا به دنیاهای موازی دسترسی داشته باشد. او می‌خواهد کهکشانی را پیدا کند که در آن او همیشه برنده خواهد بود. این کار او باعث می‌شود تا Ratchet و Clank از یکدیگر جدا شده و دنیای موازی دیگری گرفتار شوند.

 آن‌ها تلاش می‌کنند تا با دوباره یکدیگر را یافته و با هم متحد شوند. در این حین با شخصیتی جدید آشنا می‌شوند. شخصیت جدید، یک جنگجوی Lombax است؛ دقیقا به مانند Ratchet.

Ratchet و Clank طی ماجراجویی جدید خود مکان‌هایی آشنا ولی متفاوت را کاوش می‌کنند و قابلیت‌ها و سلاح‌های جدیدی را در دنیای موازی به دست خواهند آورد.

به گفته‌ی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games)، Ratchet and Clank: Rift Apart شروع جدیدی برای این فرنچایز محسوب می‌شود. اگرچه این عنوان دارای خط داستانی مستقلی است ولی در عین حال پیوندی عمیق با داستان نسخه‌های قدیمی این سری خواهد داشت. استودیوی اینسامنیاک از طرح روی جلد بازی Ratchet and Clank: Rift Apart نیز رونمایی کرد که می‌توانید تصویر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

مزایای پیش خرید Ratchet and Clank: Rift Apart

از هم اکنون می‌توانید بازی Ratchet and Clank: Rift Apart را پیش خرید کنید. در صورت پیش خرید این عنوان، شما زره‌ی Carbonox که در نسخه‌ی ۲۰۰۳ بازی Ratchet and Clank وجود داشت را دریافت خواهید کرد. اگرچه این زره قدیمی است اما سازندگان برای بازی Ratchet and Clank: Rift Apart، آن را دوباره طراحی کرده‌اند. به همین سبب این زره متریال‌های بسیار با کیفیتی دارد. سلاح معروف Pixelizer از جمله مزایای دیگر پیش خرید بازی محسوب می‌شود. سلاح Pixelizer مربوط به نسخه‌ی ۲۰۱۶ این سری یعنی Ratchet and Clank است.

نسخه‌ی Digital Deluxe بازی ۸۰ دلار است. با خرید این نسخه، بازی‌بازان به ۵ زره، ۲۰ آیتم Raritanium برای ارتقای سلاح‌ها در بازی، پک استیکر قابل استفاده در بخش Photo Mode و همچنین کتاب تصاویر هنری بازی را دریافت خواهند کرد. خرده فروشان آمریکا و کانادا نسخه‌ی هنگام انتشار Ratchet and Clank: Rift Apart را با قیمت ۶۹.۹۹ دلار به فروش می‌رسانند. تنها مزیت این نسخه دارا بودن یک کد دیجیتالی است. بازی‌بازان می‌توانند از این کد برای پیش‌ خرید آیتم‌های بالا استفاده کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا