نقد ویدیوییبازی هاویدیوXbox Series X/SPC

بررسی ویدیویی بازی The Medium؛ وحشت دوگانه

در دومین قسمت از آیتم نقد ویدیویی بازی‌ها با شما همراه هستیم. این قسمت به بررسی ویدیویی بازی The Medium اختصاص دارد.

نگاهی کوتاه به بازی The Medium

استودیوی بلوبر تیم علاقه‌ی بسیاری به ساخت بازی‌های ترسناک دارد. اگر نگاهی به کارنامه‌ی این استودیو بیاندازید، متوجه این موضوع خواهید شد. توسعه‌ی عناوینی چون Blair Witch سبب شده تا این استودیو تجارب بسیاری در زمینه‌ی ساخت بازی‌های ترسناک به دست آورد. اما The Medium اثری متفاوت است. به نوعی می‌توان این بازی ترسناک روان‌سناختی را جاه‌طلبانه‌ترین اثر استودیوی بلوبرتیم به شمار آورد.

نخست باید اشاره کنیم که The Medium خوراک علاقه‌مندان به بازی‌های ترسناک است. به خصوص اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های ترسناک کلاسیک از جمله Resident Evilهای قدیمی باشید. زیرا The Medium نیز همانند این عناوین دارای دوربین سوم‌شخص، قابلیت مبارزه‌ی محدود و زاویه‌ی دوربین غیر قابل کنترل است. با این وجود هر چه که بیشتر بازی The Medium را تجربه ‌کنید، بیشتر به قدیمی بودن این فرمول پی خواهید برد. بازی The Medium ایده‌ی بسیار جذابی دارد. اما متاسفانه آخرین ساخته‌ی استودیوی بلوبر تیم کاملا از رسیدن به پتانسیل خود باز می‌ماند.

بررسی ویدیویی بازی The Medium

حال در دومین قسمت از نقد ویدیویی بازی‌ها به سراغ بازی جدید استودیوی بلوبر تیم یعنی The Medium رفته‌ایم. در این ویدیو قصد داریم به طور عمیق‌تری به نقد بازی The Medium پرداخته و تمامی جوانب آن را با یکدیگر بررسی کنیم. شما می‌توانید نقد ویدیویی بازی The Medium را در قسمت پایین مشاهده یا از طریق لینک‌های قرار داده شده دانلود کنید:

 همچنین در صورت تمایل قادر هستید تا این ویدیو را از طریق کانال گیم‌پالت در یوتیوب نیز مشاهده کنید. بازی The Medium هم‌اکنون برای کنسول‌ ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا