اخبار بازی

بازی Prince Of Persia: The Sands Of Time Remake بار دیگر تاخیر خورد

شرکت یوبی‌سافت به تازگی در توییتر خود رسما اعلام کرد که انتشار بازی Prince Of Persia: The Sands Of Time Remake را بار دیگر به تعویق می‌اندازد. این موضوع بسیار عجیب است. زیرا این عنوان به تازگی با تاخیر مواحه شده بود و حال یوبی‌سافت انتشار آن را تا زمان نامعلومی به تاخیر انداخته است.

شرکت یوبی‌سافت در ماه سپتامبر سال گذشته و در جریان رویداد اختصاصی خود از بازی Prince Of Persia: The Sands Of Time Remake رونمایی کرد. پس از رونمایی از این بازی، یوبی‌سافت با انتقادات زیاد مواجه شد. بسیاری از کاربران معترض بوده‌اند که گرافیک و جلوه‌های بصری بازی قدیمی بوده و در حد بازی‌های نسل هشتم نیست.

اگرچه یوبی‌سافت در مقابل این هجمه‌ها از خود دفاع کرد. به گفته‌ی یوبی‌سافت، تیم سازنده تصمیم گرفته تا این سبک هنری وطراحی را برای بازی Prince Of Persia: The Sands Of Time Remake انتخاب کند. مدتی بعد یوبی‌سافت اعلام کرد که ویدیوی نمایش داده شده از بازی Prince Of Persia: The Sands Of Time Remake مربوط به نسخه‌ی قدیمی آن بوده است. این شرکت تصاویری را از این بازی منتشر ساخت که کیفیت بافت‌ها و جلوه‌های بصری بسیار بهبود یافته‌ بودند.

بهبود تکسچرها و کیفیت بصری بازی Prince Of Persia: The Sands Of Time Remake در تصویر سمت راست به وضوح مشخص است

در ماه دسامبر شرکت یوبی‌سافت رسما انتشار بازی Prince Of Persia: The Sands Of Time Remake را تا ماه مارس به تعویق انداخت. یوبی‌سافت اذعان داشت که این فرصت به تیم سازنده این امکان را می‌دهد تا بتوانند روی کیفیت بصری بازی بیشتر کار کنند. حال در کمتر از یک ماه مانده به عرضه‌ی بازی Prince Of Persia: The Sands Of Time Remake، یوبی‌سافت در اقدامی عجیب بار دیگر انتشار این بازی را به تعویق انداخت. نکته‌ی عجیب این‌جاست که یوبی‌سافت زمان جدیدی را برای انتشار این بازی تعیین نکرده است.

یوبی‌سافت دلیل تاخیر دوباره‌ی بازی Prince Of Persia: The Sands Of Time Remake را بازخوردهای کاربران عنوان کرده است:

از زمان معرفی این بازی در ماه سپتامبر، بازخودردهای بسیاری را از سوی علاقه‌مندان به این فرنچایز محبوب دریافت کرده‌ایم. این حمایت شماست که باعث می‌شود تیم سازنده به توسعه‌ی این بازی ادامه داده و بهترین تجربه را ارائه دهد. بنابراین ما تصمیم گرفتیم تا عرضه‌ی این بازی را به زمان دیگری موکول کنیم. این زمان بیشتر به ما اجازه می‌دهد تا در عین پایبندی به نسخه‌ی اصلی و سبک هنری آن، بتوانیم تجربه‌ای تازه را ارائه دهیم.

البته می‌دانیم که این تاخیر در انتشار ممکن است باعث تعجب شما شود. اما همچنان شما را در جریان مراحل توسعه‌ی بازی Prince of Persia: The Sands of Time قرار می‌دهیم. تا آن زمان، بار دیگر از حمایت و همراهی شما سپاسگزاریم.

بازی Prince Of Persia: The Sands Of Time Remake در زمانی نامشخص برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این عنوان یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۱ به شمار می‌آید. باید دید که یوبی‌سافت سرانجام چه زمانی را برای انتشار این عنوان در نظر خواهد گرفت.

بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا