بازی هااخبار بازی

بازی Battlefield 6 در پاییز سال آینده منتشر خواهد شد

EA در گزارش مالی خود اطلاعاتی از زمان رونمایی و تاریخ انتشار Battlefield 6 ارائه داد. مدیریت EA گفت این بازی یک “جنگ نظامی همه‌جانبه” را ارائه می‌دهد و نسبت به عناوین قبلی Battlefield از تعداد بازیکنان بیشتری پشتیبانی خواهد شد.

در حال حاضر بخش چندنفره بازی‌های Battlefield نهایتا دو تیم ۳۲ نفره را مقابل هم قرار می‌دهند، اما ظاهرا قرار است در نسخه جدید این تعداد بیشتر شود. الترونیک‌آرتز همچنین اعلام کرد در Battlefield 6 بازیکنان اختیارات بیشتری خواهند داشت، ولی متاسفانه توضیحی داده نشد که دقیقا معنای این حرف چیست.

همچنین ساخت بازی جدید Battlefield سریع‌تر از برنامه‌های داخلی الکترونیک‌آرتز پیش رفته است. بلیک یورنسن، مدیر مالی شرکت الکترونیک‌آرتز، گفت با این اوصاف بازی جدید Battlefield نسبت به تمام عناوین این فرانچایز خیلی سریع‌تر به وضعیت “تکمیلی” خواهد رسید.

بازی Battlefield 6 در بهار ۱۴۰۰ معرفی می‌شود و اواخر پاییز هم منتشر خواهد شد. البته ممکن است سازندگان به جای عدد ۶، نام دیگری برای بازی در نظر بگیرند که به هر حال در آینده این را خواهیم فهمید. اندرو ویلسون، مدیر عامل شرکت الکترونیک‌آرتز، گفت بازی جدید Battlefield از تمام قدرت کنسول‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سریز ایکس بهره می‌برد. این موضوع برای آن‌ها حائز اهمیت است چون این نسخه از Battlefield سرآغاز عصری جدید برای این فرانچایز محسوب می‌شود.

تاریخ انتشار Battlefield 6
بر طبق شایعات Battlefield 6 در دوران جنگ مدرن خواهد بود.

بیانیه کامل الکترونیک‌آرتز بدین شرح است:

ما مشتاق آن هستیم که طی ماه‌های آینده اطلاعات بیشتری درباره برنامه‌های خود برای سال مالی ۲۰۲۲ ارائه دهیم. این اطلاعات شامل تجربه جدید Battlefield هم می‌شود که بازگشتی به جنگ نظامی همه‌جانبه است. این بازی از تمام قدرت کنسول‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سریز ایکس استفاده می‌کند تا نبردهایی عظیم و همه‌جانبه خلق کند. همچنین از تعداد بازیکنان بیشتری پشتیبانی خواهد شد. بازی بعدی Battlefield با داشتن نقشه‌هایی با وسعت بی‌سابقه، تمام ویژگی‌های شناخته شده این سری مثل تخریب‌پذیری، آزادی بازیکن، وسایل نقلیه و مبارزات با سلاح را به سطح بالاتری می‌رساند. تیم سازنده متمرکز است و مراحل توسعه هم سریع‌تر از انتظارات داخلی پیش رفته‌اند. ما در بهار ۲۰۲۱ از آن رونمایی خواهیم کرد و بازیکنان هم در فصل تعطیلات ۲۰۲۱ می‌توانند آن را تجربه کنند.

در پایان لطفا دیدگاه خود را در رابطه با بیانیه الکترونیک‌آرتز و انتظارات‌تان از این بازی را به اشتراک بگذارید.

بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا