نقد ویدیوییبازی هاویدیوPlayStation 4

بررسی ویدیویی بازی Hitman 3؛ ماجرای یک قتل

در اولین قسمت از آیتم نقد ویدیویی بازی‌ها با شما همراه هستیم. در این قسمت به سراغ بررسی ویدیویی بازی Hitman 3 رفته‌ایم.

استودیوی آیو اینتراکتیو در سال ۲۰۱۶ تصمیم گرفت تا سری محبوب Hitman را در قالب یک سه‌گانه بازسازی یا به عبارت دیگر ریبوت کند. Hitman 3 آخرین نسخه از این سه‌گانه است که هفته‌ی گذشته رسما در دسترس بازی‌بازان قرار گرفت.  مواردی به مانند آزادی عمل بیشتر، روایت شخصی‌تر و تنوع بالاتر مراحل و مناطق در بازی وعده‌ها و اهدافی بوده‌اند که استودیوی آیو اینتراکتیو بارها از آن‌ها صحبت کرده بود. به نوعی این موارد حاکی از آن بوده‌اند که Hitman قرار است یک عنوان بسیار جاه طلبانه باشد.

اما آیا استودیوی آیو اینتراکتیو توانسته به وعده‌های خود عمل کند؟ آیا این استودیو با عرضه‌ی Hitman 3 به اهداف خود رسیده است. پاسخ به این سوالات مثبت است. می‌توان گفت Hitman 3 به بهترین شکل این سری را به یک جمع‌بندی رسانده است. همچنین تمامی المان‌های معرفی شده برای این ریبوت در Hitman 3 به بلوغ می‌رسند. دستاوردهای بازی نیز همان اهدافی هستند که آیو اینتراکتیو برای بازی Hitman 3 تعیین کرده بود. پس با این حساب آیو اینتراکتیو توانسته به بهترین شکل ماموریت خود را به به پایان برساند.

بررسی ویدیویی بازی Hitman 3
بررسی ویدیویی بازی Hitman 3

بررسی ویدیویی بازی Hitman 3

حال در اولین قسمت از نقد ویدیویی بازی‌ها به سراغ بازی جدید استودیوی آیو اینتراکتیو یعنی Hitman 3 رفته‌ایم. در این ویدیو قصد داریم به طور عمیق‌تری به نقد بازی Hitman 3 بپردازیم و تمامی جوانب آن را با یکدیگر بررسی کنیم. شما می‌توانید نقد ویدیویی بازی Hitman 3 را در قسمت پایین مشاهده یا از طریق لینک‌های قرار داده شده دانلود کنید.

دانلود با کیفیت FHD

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

شما همچنین قادر هستید تا این ویدیو را از طریق کانال گیم‌پالت در یوتیوب نیز مشاهده کنید. بازی Hitman 3 هم‌اکنون برای کنسول‌های پلی ‌استیشن ۵، پلی ‌استیشن ۴، ایکس باکس سری اکس و اس، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا