بازی هااخبار بازی

سازنده‌ بازی Horizon Forbidden West از گیم پلی و داستان سرایی آن صحبت می کند

استودیوی گوریلا گیمز بازی Horizon Forbidden West اطلاعاتی جدید از گیم‌پلی و داستان‌سرایی دنیای هیجان‌انگیز این عنوان به اشتراک گذاشته است.

کسانی که Horizon Zero Dawn را بازی کرده باشند می‌دانند که گیم‌پلی آن تا چه حد جذاب و جالب توجه است. سواری گرفتن از یک Strider در چمن‌های سرسبز و در عین حال استفاده از تیرکمان برای از پای در آوردن یک Lancehorn یا Sawtooth تجربه‌ای است که مانند آن را خیلی کم دیده‌ایم. این عنوان همچنین در لیست گیم‌پالت مربوط به برترین بازی‌های نسل هشتم جای گرفت.

به‌نظر می‌رسد این بار حتی شاهد بخش‌های هیجان‌انگیزتری در Horizon Forbidden West خواهیم بود. هنوز جزئیات زیادی از این بازی در دسترس نیست، اما یکی از نمایندگان استودیوی گوریلا به‌تازگی اطلاعاتی درباره دنیای آخرالزمانی این عنوان به اشتراک گذاشته است.

یکی از نمایندگان استودیوی گوریلا در مصاحبه‌ای با GamesRadar توضیح داد که تیم سازنده برای نسخه‌ی بعدی Horizon بسیار هیجان‌زده است و به‌شدت مشتاق آن هستند که بازیکنان با امکانات گیم‌پلی و داستان‌سرایی آن مواجه شوند:

ما برای گذراندن وقت بیشتر در دنیای این بازی، گسترش داستان آن و ادامه‌ی ماجراجویی‌های شخصیت Aloy بسیار هیجان‌زده هستیم. امکانات زیادی در گیم‌پلی و داستان‌سرایی جهان آن وجود دارند و بی‌صبرانه منتظر کشف امکانات بیشتر در آینده هستیم.

یکی از زمینه‌های منحصر به‌فرد گیم‌پلی Horizon Zero Dawn پیدا کردن روش‌های متفاوت برای از بین بردن ربات‌های مختلف بود. سختی این کار هم به مواردی مثل اندازه‌ی آن‌ها و نقاط ضعف مخصوص هر ربات بستگی داشت. با توجه به آنچه که در نمایش رونمایی از Horizon Forbidden West دیدیم، تعقیب‌وگریز با ربات‌ها بیشتر شده و این بار شاهد ربات‌های عظیم جدیدی هستیم؛ مثل یک ربات تمساح بزرگ به‌نام Shellsnapper یا ربات عظیم دیگری که به فیل‌ها شباهت دارد و نام آن Tremortusk است. نماینده گوریلا گیمز گفت طرفداران Forbidden West وارد یک ماجراجویی خواهند شد که در Zero Dawn مانند آن را ندیده بودند:

یکی از بخش‌های بسیار رضایت‌بخش مبارزه با ربات‌ها در Horizon Zero Dawn، وجود یک حالت معمایی در هر مبارزه بود. الگوی حمله این ربات چگونه است؟ نقاط ضعف آن چیست؟ کدام استراتژی‌ها در مقابل آن کارسازتر هستند؟ گاهی اوقات باید با این حقیقت تلخ مواجه می‌شدید که برای مبارزه با برخی از آن‌ها آمادگی کامل ندارید. تریلر رونمایی Forbidden West به بازیکنان نشان داد که باید انتظار چیزهایی را داشته باشند که پیش از این مانند آن را ندیده‌اند اما فعلا تا همین حد نگه می‌داریم تا خودشان حس رضایت‌بخش آن را با تجربه بازی کشف کنند.

بازی Horizon Forbidden West
امکان شنا و رفتن به زیر آب از ویژگی‌های جدید بازی Horizon Forbidden West خواهد بود

بازی Horizon Forbidden West برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ منتشر خواهد شد. متاسفانه تاریخ انتشار این عنوان هنوز مشخص نیست.

بازی‌ها بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا