بازی هااخبار بازی

تغییراتی اساسی در ساخت بازی Resident Evil 4 Remake ایجاد شد

احتمالا کسانی که برای بازی Resident Evil 4 Remake هیجان‌زده هستند و انتظار آن را می‌کشند، باید مدت بیشتری برای تجربه آن صبر پیشه کنند.

به‌نظر می‌رسد در کپکام تغییرات بزرگی در روند ساخت بازی به‌شدت مورد انتظار Resident Evil 4 Remake ایجاد شده است. سال گذشته VGC گزارش داد استودیوی M-Two از سال ۲۰۱۸ وظیفه توسعه این پروژه را بر عهده داشته اما اکنون گزارش جدیدی از سوی آن‌ها منتشر شده که حاکی از آن است افرادی با دانش کافی از شرایط این پروژه گفته‌اند مسیری که M-Two برای این بازسازی در پیش گرفته، موجب ایجاد اختلافاتی شده و به همین دلیل نقش آن‌ها در ساخت بازی به‌طور قابل توجهی کاهش پیدا کرده است.

از این به بعد قرار است نقش اصلی در ساخت Resident Evil 4 Remake را یک تیم داخلی در شرکت Capcom به‌نام Capcom Divison 1 بر عهده بگیرد. این تیم پیش از این مدیریت پروژه‌های عناوین Resident Evil و Devil May Cry را انجام داده‌اند.

در رابطه با استودیوی M-Two اطلاعات زیادی در دسترس نیست. آن‌ها در ساخت Resident Evil 3 Remake کمک رساندند و تیم آن شامل کارمندان سابق PlatinumGames می‌شود که روی بازی‌های Bayonetta 2 و Metal Gear Rising: Revengeance کار کرده بودند. طبق گفته VGC، کاربرد اصلی این استودیو همیشه قرار بود رهبری پروژه Resident Evil 4 Remake باشد که ظاهرا اکنون همان را هم از دست دادند.

در گزارش VGC آمده که اختلافات از جایی آغاز شد که تیم تولیدی کپکام می‌خواست بازسازی نسخه چهارم علاوه بر وفاداری به بازی اصلی، برداشت‌های جدیدی از ویژگی‌ها، عناصر داستانی و محیط‌ها داشته باشد. ظاهرا M-Two می‌خواست مسیر Resident Evil 3 Remake را در پیش بگیرد. در بازسازی نسخه سوم شاهد حذف برخی از بخش‌های بازی اصلی بودیم. این ریبوت مجدد پروژه Resident Evil 4 Remake باعث می‌شود تاریخ انتشار بازی تا سال ۲۰۲۳ به تعویق بیوفتد.

بازی Resident Evil 4 Remake
بازی Resident Evil 4 Remake حالا شاید تا سال ۲۰۲۳ تاخیر خورده باشد.

Resident Evil 4 در بین طرفدار به‌شدت محبوب است و بعد از عرضه خود در سال ۲۰۰۵ تاثیر زیادی در صنعت بازی‌های ویدیویی به‌جا گذاشت. این نسخه به‌طور کلی توانست جان تازه‌ای به فرانچایز Resident Evil ببخشد و در بین بازی‌های کپکام در سایت متاکریتیک بالاترین امتیاز را دارد. با توجه به اینکه حذف برخی از محتویات از Resident Evil 3 Remake بازخوردهای خوبی به‌همراه نداشت، شاید تاخیر انتشار بازسازی نسخه چهارم تا سال ۲۰۲۳ بهترین تصمیم ممکن بوده باشد. شینجی میکامی، خالق سری Resident Evil هم گفت اگر این بازسازی کیفیت خوبی داشته باشد، با آن مشکلی نخواهد داشت.

شرکت کپکام همچنین اخیرا اطلاعات بیشتری از Resident Evil Village به اشتراک گذاشت. آن‌ها از تاریخ انتشار این بازی رونمایی کرده و همچنین گیم‌پلی آن را هم به نمایش گذاشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا