اخبار بازیPlayStation 5

فهرست قیمت کنسول پلی استیشن ۵ در ایران (بهمن ۹۹ )

کنسول جدید سونی یعنی پلی ‌استیشن ۵ مدتی است که در بازار عرضه شده و در این مطلب قصد داریم تا به بررسی قیمت پلی ‌استیشن ۵ در ایران بپردازیم.

 جدیدترین کنسول بازی شرکت سونی با نام پلی ‌استیشن ۵ در ماه نوامبر سال ۲۰۲۰ به صورت جهانی به بازار عرضه شد. یکی از ویژگی‌های کلیدی این کنسول بهره‌مندی از یک درایو SSD پرسرعت است. از جمله مزایای مهم این موضوع می‌توان به کاهش زمان بارگذاری بازی‌ها و افزایش سطح جزییات در بازی‌های ویدیویی اشاره کرد. در طرف دیگر نیز کنترلر قدرتمند DualSense را داریم که یک کنترلر انقلابی به شمار می‌آید. ویژگی‌هایی همچون پشتیبانی از پاسخ هپتیک و تریگرهای تطبیق پذیر باعث می‌شوند تا تجربه‌ی عمیق‌تری از بازی‌های ویدیویی داشته باشید.

از آن‌جایی که قیمت کنسول پلی ‌استیشن ۵ در ایران بسیار متغیر است، در این مطلب قصد داریم تا به بررسی قیمت کنسول پلی ‌استیشن ۵ در فروشگاه‌های مختلف کشور بپردازیم. طی روزهای اخیر شاهد کاهش قیمت کنسول پلی ‌استیشن ۵ در بازی ایران بودیم که برای بازی‌بازان خبر بسیار خوبی محسوب می‌شود.

قیمت پلی ‌استیشن ۵

قیمت پلی ‌استیشن ۵

کنسول پلی‌ استیشن ۵ به صورت کلی در دو مدل موجود است؛ مدل استاندارد و مدل دیجیتال. تنها تفاوت این دو مدل در این است که مدل استاندارد مجهز به دیسک درایو است. یعنی شما می‌توانید از دیسک‌های بازی نیز بر روی کنسول استفاده کنید. در مقابل، مدل دیجیتالی فاقد دیسک درایو است. بنابراین برای تجربه‌ی بازی‌های ویدیویی، باید آن‌ها را به صورت دیجیتالی و از طریق فروشگاه پلی‌استیشن خریداری کنید. به همین دلیل مدل دیجیتالی معمولا از مدل استاندارد ارزان‌تر است.

فهرست قیمت کنسول پلی استیشن ۵ در بازار ایران به شرح زیر است:

نام فروشگاه  مدل و قیمت نهایی
دیجی‌کالا نسخه‌‌ی استاندارد: ۲۱,۸۱۰,۰۰۰ تومان
فروشگاه لوتوس نسخه‌‌ی استاندارد: ۲۱,۷۹۹,۰۰۰ تومان

نسخه‌‌ی دیجیتال: ۲۰,۹۸۹,۰۰۰ تومان

مت استور نسخه‌‌ی استاندارد: ۲۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان

نسخه‌‌ی دیجیتال: ۱۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان

اگزو گیم نسخه‌‌ی استاندارد: ۲۰,۶۰۰,۰۰۰ تومان

نسخه‌‌ی دیجیتال: ۱۹,۳۰۰,۰۰۰ تومان

ال دیجیتال نسخه‌‌ی استاندارد: ۲۰,۸۰۰,۰۰۰ تومان

نسخه‌‌ی دیجیتال: ۱۸,۸۸۰,۰۰۰ تومان

نظر شما در رابطه با قیمت‌ فعلی کنسول پلی ‌استیشن ۵ چیست؟ آیا با توجه به قیمت‌های فعلی قصد خرید کنسول پلی ‌استیشن ۵ را دارید؟ نظرات خود در این زمینه را با ما به اشتراک بگذارید. لازم به اشاره است اگر قصد تهیه‌ی یک کنسول پلی‌استیشن ۵ داشته باشید پس بهتر است ابتدا مانیتور  یا تلویزیون مناسب برای این کنسول را نیز تهیه کنید. با مراجعه به این نشانی و مشاهده‌ی ویدیویوی مورد نظر به راحتی می‌توانید مانیتور مناسب و مورد علاقه‌ی خود را یافته و در زمان مناسب به فکر خرید آن باشید.

همچنین اگر در رابطه با بازی‌های کنسول پلی ‌استیشن ۵ اطلاعاتی ندارید، پیشنهاد می‌کنم مقاله‌ی بزرگ‌ترین بازی‌هایی که در سال ۲۰۲۱ برای کنسول پلی استیشن ۵ عرضه می‌شوند را در وب‌سایت گیم‌پالت مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا